Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia Staging Project w stylu
ATS® z PAULINĄ RUTKOWSKĄ

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:
Daty: 17 października, 7 listopada, 5 grudnia (soboty)

I spotkanie: DUETY

II spotkanie: TRIO (TRADYCYJNE ORAZ DIAGONALE)

III SPOTKANIE: CZWÓRKA

POZIOM otwarty, po min. 6 miesiącach nauki tańca orientalnego, tribalu lub ATS

 

ZASADY SANITARNE
W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 14 uczestników + prowadzący + organizator Studia Tańca La Pasion
Nie ma konieczności zakrywania nosa i ust na sali tanecznej ale niezbędne jest zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych obecnych osób.
Zapoznaj się z
Regulamin Sanitarny http://lapasion.pl/regulamin-sanitarny/
Regulaminem Warsztatów http://lapasion.pl/regulamin-warsztatow/

O CO CHODZI w Staging Project?
Wiemy, że uwielbiacie zarówno warsztaty, na których dostajecie masę wiedzy w pigułce, jak i występy na scenie. Z połączenia tych pragnień powstał projekt, w którym na trzech kolejnych spotkaniach będziemy nie tylko zgłębiać technikę kroków ATS®, ale przede wszystkim skupimy się na rozwijaniu umiejętności pracy w grupie, dzięki którym żadna improwizacja nie będzie Wam straszna. Na koniec oczywiście efekty pracy zaprezentujemy na scenie!

CO ZYSKUJECIE  uczestnicząc w projekcie?
Przede wszystkim projekt to masa wiedzy i techniki tańca, ułożona w logiczną uzupełniającą się całość. Nie przeskakujemy między tematami – każde kolejne spotkanie uzupełnia poprzednie, dając Wam solidne podstawy do samodzielnej pracy w domu.

Poza tym wiemy jak ważna w ATSie® jest możliwość pracy z innymi osobami – wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie przećwiczyć same w domu. Dlatego na zajęciach będziemy kładły największy nacisk na umiejętności improwizacji w formacjach, oraz jak najlepszego zaprezentowania się jako grupa przed publicznością. Dodatkową motywacją będzie możliwość grupowego występu na scenie, o ile okoliczności od nas niezależne na to pozwolą. Jeżeli pokazy nie będą mogły zostać zorganizowane od razu po zakończeniu projektu przesuniemy je na inny termin lub w miarę możliwości zamiast pokazów nagramy video podsumowujące projekt.

Uczestniczki, które zdecydują się na wszystkie spotkania oraz występ na koniec projektu, dodatkowo będą miały dostęp do grupy ze wsparciem instruktorki w przygotowaniach do pokazu.

CO JEŚLI NIE MOGĘ UCZESTNICZYĆ we wszystkich warsztatach lub chcę skorzystać z warsztatów, ale niekoniecznie występować?
Projekt jest zaplanowany w taki sposób, żeby można było w pełni skorzystać uczestnicząc tylko w wybranych warsztatach. Udział w końcowym pokazie jest również opcjonalny. 

[/raw] [/toggle]

soboty: 17.10 / 7.11 / 5.12.2020

10:45-12:45 TECHNIKA KROKÓW I FORMACJE Pierwsze 2h poświęcimy na zgłębianie techniki kroków, które następnie będziemy wykorzystywać w improwizacji. Skupimy się na ćwiczeniach, które wzmocnią Waszą postawę taneczną i sprawią, że nawet podstawowe ruchy będą wyglądały jeszcze lepiej! Nie zabraknie również bardziej zaawansowanych kombinacji. Poznane ruchy będziemy ćwiczyć w duetach, trójkach i czwórkach.

13:00-15:00 IMPROWIZACJA I PRZYGOTOWANIE DO POKAZU Na tych zajęciach będziemy kontynuować pracę nad przejściami i kombinacjami w formacjach. Skupimy się nie tylko na poprawnym wykonywaniu ruchów, ale również na detalach, które sprawiają, że nawet najprostsze kroki robią wrażenie na publiczności. Będą to również zajęcia, na których będziemy rozkładać na części pierwsze muzykę, do której zatańczymy na pokazie na zakończenie projektu.


STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDAŃSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok 50

Jak do nas trafić?


PROMOCJA – do 8.10.2020 Cały projekt (12h)               360 zł Jeden warsztat (4h)            160 zł Dwa warsztaty (8h)             288 zł*

Terminy ceny promocyjnej na jeden warsztat 17 października – do 8.10.2020 7 listopada- do 29.10.2020 5 grudnia – do 26.11.2020

CENA po terminie promocji Cały projekt (12h)              430 zł Jeden warsztat (4h)           190 zł Dwa warsztaty (8h)            342 zł*

* cena przy płatności z góry za oba warsztaty łącznie


Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Studia Tańca La Pasion, SANTANDER BANK POLSKA SA, 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921 albo gotówką w recepcji od poniedziałku do czwartku w g. 17:00-20:30

  • Liczba miejsc ograniczona, decyduje  kolejność wpłat.
  • Zgłoszenie na adres lapasion@lapasion.pl powinno zawierać: imię, nazwisko, numer telefonu ,  adres mailowy, nazwę i termin warsztatu.
  • Brak danych kontaktowych skutkuje utratą prawa do zwrotu wpłaty w razie zmian organizacyjnych.
  • W przypadku rezygnacji z warsztatu przez uczestnika, od  następnego dnia po dacie promocji dokonane wpłaty NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI

 


Beata Jasnoch tel: 501 50 31 35, 58 522 94 73  ( od pn do nd w godz. 10:00 – 22:00 ) lub e-mail: lapasion@lapasion.pl

Recepcja  czynna poniedziałek – czwartek w godz.17:00-20:00, tel. 58 676 52 76, e-mail: lapasion@lapasion.pl


Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online