058

Zapraszamy na zajęcia baletu na poziomach średnim i zaawansowanym

W zakładce plany zajęć znajduje się informacja na temat terminu zajęć oraz aktualnego statusu grup:
trwa nabór / dołącz / grupa zamknięta

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: lapasion@lapasion.pl, bądź telefoniczną tel: + 48 501 503 135.

Balet – technika  Ćwiczenia realizowane na lekcjach tańca klasycznego kształtują przepiękną sylwetkę, prowadzą do wypracowania estetyki, stylu i techniki ruchu służącej komponowania tańca zwanego baletem klasycznym. Na zajęciach techniki realizowany jest bogaty program ćwiczeń obejmujący pracę przy drążku, ćwiczenia na podłodze, obroty, skoki,  by wzmocnić oraz rozciągnąć ciało i przygotować je do pracy nad choreografiami.

Balet – choreografia Zajęcia dedykowane  tworzeniu choreografii w oparciu o umiejętności nabyte w trakcie zajęć techniki tańca klasycznego. Rekomendujemy regularne uczestnictwo w zajęciach techniki aby w czasie wykonywania choreografii osiągnąć możliwie jak najpiękniejszy wyraz artystyczny.

Body balet  Technika przygotowująca ciało do tańca, składająca się z elementów baletu klasycznego, barre au sol, a także pilatesu i jogi. Zajęcia składają się z różnorodnych ćwiczeń i kombinacji wykonywanych przy drążku oraz na podłodze, dążących do poprawy gibkości i rozciągnięcia, zwiększenia siły mięśniowej, bez zwiększania masy ciała oraz poprawy sylwetki, postawy i kondycji fizycznej. Zajęcia stanowią niezbędne uzupełnienie lekcji baletu, tańca współczesnego, tańca jazzowego i mogą być bardzo przydatne dla tancerzy wielu innych technik

Balet na pointach  – zajęcia przeznaczone są dla osób znających już podstawy baletu klasycznego i  regularnie uczęszczające na zajęcia techniki baletu. Wymagane są specjalne baletki ze sztywnymi czubkami,  czyli pointy. Program kursu służy opanowaniu techniki tańca na pointach, zasadę utrzymania równowagi oraz poprawnego wykonywania baletowych pas (ćwiczeń). W miarę nabywania umiejętności przygotowane zostają układy choreograficzne na pointach, odpowiadające poziomowi grupy.

 

Terminy zajęć znajdziesz tutaj:

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok 50


Ceny karnetów:  cennik

Honorujemy karty Multisport Plus (dopłata 5 zł)  Fit Profit oraz OK System 


Płatność za kurs można przekazać na konto:

STUDIO TAŃCA LA PASION, Santander Bank Polska 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921

Dokonując wpłaty za zajęcia prosimy dostarczyć swoje adresy e-mail i numery telefonów oraz zaznaczyć, którego kursu dotyczy. Osoby, które nie przekażą swoich danych kontaktowych nie zostaną powiadomione o ewentualnych zmianach i nie będzie im przysługiwał zwrot za niewykorzystane zajęcia

Płatności można też dokonać gotówką w recepcji: poniedziałek – czwartek g.17:00-20:30, tel. 58 761 81 89


Wygodny, dopasowany strój sportowy, na nogach baletki, lub jazzówki


Skontaktuj się z nami  Kontakt


Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online