058

Zapraszamy na zajęcia baletu na poziomach średnim i zaawansowanym

W zakładce plany zajęć znajduje się informacja na temat terminu zajęć oraz aktualnego statusu grup:
trwa nabór / dołącz / grupa zamknięta

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: lapasion@lapasion.pl, bądź telefoniczną tel: + 48 501 503 135.

Balet – technika  Ćwiczenia realizowane na lekcjach tańca klasycznego kształtują przepiękną sylwetkę, prowadzą do wypracowania estetyki, stylu i techniki ruchu służącej komponowania tańca zwanego baletem klasycznym. Na zajęciach techniki realizowany jest bogaty program ćwiczeń obejmujący pracę przy drążku, ćwiczenia na podłodze, obroty, skoki,  by wzmocnić oraz rozciągnąć ciało i przygotować je do pracy nad choreografiami.

Balet – choreografia Zajęcia dedykowane  tworzeniu choreografii w oparciu o umiejętności nabyte w trakcie zajęć techniki tańca klasycznego. Rekomendujemy regularne uczestnictwo w zajęciach techniki aby w czasie wykonywania choreografii osiągnąć możliwie jak najpiękniejszy wyraz artystyczny.

Balet na pointach  – zajęcia przeznaczone są dla osób znających już podstawy baletu klasycznego i  regularnie uczęszczające na zajęcia techniki baletu. Wymagane są specjalne baletki ze sztywnymi czubkami,  czyli pointy. Program kursu służy opanowaniu techniki tańca na pointach, zasadę utrzymania równowagi oraz poprawnego wykonywania baletowych pas (ćwiczeń). W miarę nabywania umiejętności przygotowane zostają układy choreograficzne na pointach, odpowiadające poziomowi grupy.

Terminy zajęć znajdziesz tutaj:

plan zajęć Lipiec-Sierpień 2018

 

 

 


STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3


Ceny karnetów:  cennik Honorujemy karty Multisport Plus (dopłata 5 zł)  Fit Profit oraz OKSystem 

 

Płatność za kurs można przekazać na konto:

STUDIO TAŃCA LA PASION, 80-299 Gdańsk, ul. Letniskowa 50 Bank Zachodni WBK S.A. I O/Sopot 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921

Dokonując wpłatę za zajęcia prosimy dostarczyć swój adres e-mail i numer telefonu oraz zaznaczyć, którego kursu dotyczy. Osoby, które nie przekażą swoich danych kontaktowych nie zostaną powiadomione o ewentualnych zmianach i nie będzie im przysługiwał zwrot za niewykorzystane zajęcia

Płatności można też dokonać gotówką w recepcji: wtorek i czwartek w godz.17:00-20:30, tel. 58 761 81 89

 


Wygodny, dopasowany strój sportowy, na nogach pointy, które można zakupić w internetowych sklepach zajmujących się sprzedażą akcesoriów baletowych lub w sklepie dla tancerzy “Elisabeth”  znajdującym się w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Aldony.


Beata Jasnoch 501 50 31 35, 58 522 94 73    ( od pn do nd w godz. 10:00 – 17:00 )  lapasion@lapasion.pl

Recepcja: wtorek i czwartek w godz.17:00-20:30, tel. 58 761 81 89

 


Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online