Aleksandra Konieczna

Tancerka i instruktorka tańca współczesnego, jazz’u, modern jazz’u, tańców latynoskich oraz szeroko pojętej pracy z ciałem.

Od 2001 r wytrwale i konsekwentnie oddaje się intensywnej edukacji tanecznej w kraju i za granicą. Uczęszczanie na regularne zajęcia  szkół tanecznych w Paryżu w latach 2009-2013, zaowocowało współpracą z francuskimi choreografami
i udziałem w licznych projektach artystycznych m.in. z kompanią  Cie Incidence  Bastiena  Nozeran’a, występy w galach finałowych  ‘Studio de la Danse Harmonic’ w teatrze Bobino w Paryżu, udział w videoclipie dla Moovment2lux, Idryss Ndiaye feat Kelmy ‘ Danse  avec moi’

Rozpierająca ją energia prowadzi do rozwijania własnych projektów twórczych i we  współpracy z tancerzami trójmiejskiej sceny tanecznej (m.in. „Konstelacje”, „Jasno czyli ciemno”, „Botanic Body” czy projekt „W sieci” w Teatrze Miejskim w Gdyni).

Jej otwartość stanowi ogromny atut przy organizowaniu warsztatów z choreografii oraz kontaktu i improwizacji, nie tylko dla tancerzy, ale również aktorów, seniorów, mam z dziećmi. Dążąc nieustannie do rozwoju aktualnie uczestniczy w Kursie Choreografii Eksperymentalnej w Centrum w Ruchu, przy Wawerskim Centrum Kultury.

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online