Barbara Jasińska (Pędzich)

Uwielbia taniec i ludzi. Jednym z jej talentów (potwierdzone testem Gallupa;) jest rozwijanie innych, dlatego świetnie spełnia się jako instruktorka. Zajęcia prowadzi z pasją i pozytywną energią, potrafi motywować i zachęcać do pokonywania słabości.
Miłośniczka kotów i metody ruchu Gyrotonic.
Tancerka, instruktorka, choreografka. Początkowo trenowała taniec towarzyski, zdobywając klasę taneczną „C” w stylu standardowym oraz „B” w stylu latynoamerykańskim.
Edukację z zakresu tańca współczesnego i jazzu rozpoczęła w amatorskim zespole „Dash” w Kętrzynie. Absolwentka Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu o specjalności taniec współczesny. Tańczyła w Teatrze Tańca Uniwersytetu Gdańskiego.
W ramach projektów Gdańskiego Festiwalu Tańca współtworzyła spektakle: „Nie deptać trawnika”, „Tajemnicza śmierć Normy Baker”, „PAT”.

Od 2012 związana z Sopockim Teatrem Tańca, brała udział w spektaklach: „Wilde Project”, „Galop”, „Kwadrat. Wersja 6”, „Puste ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy”, „Coś pięknego”.
Wraz z Joanną Nadrowską, Grażyną Słaboń, Dorotą Zielińską współtworzy także Trójmiejski Kolektyw Twórczy ( spektakle: „Nie mamnic do powiedzenia”, „Jasno czyli ciemno”, „Opowieść niepokojąca”,  oraz gościnnie z Magdaleną Laudańską “Cykliczna ciągłość.).
Współpracowała z Centrum Tańca Cadmans w Elblągu, jako instruktor tańca współczesnego i choreograf. Gościnnie prowadzi zajęcia tańca współczesnego w trójmiejskich szkołach tańca. Od 2018 roku, wspólnie z Kaliną Porazińską, prowadzi grupę projektową Sopockiego Teatru Tańca.

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online