Beata Jasnoch

Beata Jasnoch

Tancerka, pedagog, choreograf. Posiada dyplom instruktora tańca współczesnego wydany przez Ministerstwo Kultury.

Od 1999 r szkoli się nieprzerwanie w zakresie tańca flamenco pod kierunkiem wielu instruktorów, z których za najważniejszych uważa Vicky Barea, Pilar Ortega, Alicię Marquez, Yasaray Rodriguez, Leonor Moro, Ricardo Espinoza, Davida Morales, Metodego Rjenč i Miguela Vargasa. Spośród polskich tancerek

i instruktorek najwyżej ceni sobie wiedzę przekazaną przez Małgorzatę Matuszewską, Annę Redlin, Martę Dębską, a w zakresie śpiewu flamenco Magdalenę Navarrete.

Realizując swoją fascynację tańcem uczestniczyła w warsztatach i zajęciach poświęconych różnym technikom tańca: współczesny, jazzowy, funky jazz, hip-hop, tap-dance, afro dance, salsa, samba, taniec towarzyski, tango argentino, taniec brzucha, bollywood, tribal, w różnorodności technik poszukując własnego wyrazu.

Od 2003r. założycielka i instruktorka pierwotnie sopockiej szkoły tańca – Studio Styl,a obecnie Studio Tańca La Pasion, nieprzerwanie realizuje drugą swoją pasję – nauczanie tańca flamenco. Jej celem jest nie tylko popularyzowanie kultury flamenco, co wypełnia m.in poprzez organizowanie fiest, koncertów i pokazów flamenco, a także uczestniczenie w pracach Stowarzyszenia Mediteralma, ale także organizowanie aktywnych form relaksu szczególnie dla kobiet. Tak, by każda tańcząca kobieta mogła nie tylko przeżyć chwilę oderwania od codziennych obowiązków, ale też poczuć się wyjątkowa i niepowtarzalna zarówno na sali treningowej, jak i na scenie.

 

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online