Beata Jasnoch

Taniec  stanowi moją życiową pasję, która od najmłodszych lat prowadziła mnie przez niezliczone style: taniec nowoczesny, współczesny, jazzowy, klasyczny, hip hop, salsę, taniec brzucha, tribal, bollywood i wiele, wiele  innych , bezimiennych jak chociażby choreografie powstające na blokowych i szkolnych korytarzach,   by wreszcie doprowadzić do ukochanego flamenco.

Niezależnie od tego jakiej technice pozwolisz się uwieść, jeśli poddasz się treściom niesionym przez dźwięki,  a te ulotne wrażenia połączysz z uczuciem w sobie: tęsknotą, bólem, radością, chwilą
szczęścia, lękiem, poczuciem  odnalezienia  drugiej połowy, dotarcia do najskrytszych pragnień…… ciało samo Cię poprowadzi.

Tym właśnie jest dla mnie taniec – wolnością wyrazu i sięganiem w głąb siebie.

Z potrzeby podzielenia się doświadczeniami  płynącymi z tańca, jego terapeutyczną rolą, pobudzaniem endorfin poprawiających samopoczucie, dostarczaniem  satysfakcji z pokonywania własnych ograniczeń, budowaniem relacji  z człowiekiem w grupie……. zrodziło się w 2003 r Studio Tańca La Pasion (niegdyś Studio Styl).
Kierowało mną pragnienie aby stworzyć miejsce,  w którym można  twórczo spędzać czas, realizując marzenia, znajdując odprężenie po trudach codziennego dnia, by tańcząc, wzmacniać ciało i ducha.

Zapraszam Cię w tę niezwykłą podróż.
Poszukaj swojej techniki na kawałku tanecznej podłogi w La Pasion i odkryj swoją pasję.

 

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online