Oliwia Szumny

Edukację związaną z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat od gimnastyki artystycznej, którą trenowała do 11 roku życia. Tylko w ciągu jednego roku zdobyła w tej dziedzinie 11 złotych medali. Rodzina i znajomi często zaznaczają z uśmiechem, że gdy jej rówieśnicy dopiero zaczynali chodzić ona już tańczyła.
Po 5 latach nauki w Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku wyjechała do Tring Park School for Performing Arts w Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła specjalizacje w balecie, tańcu współczesnym i tańcu jazzowym.
Występowała z własną choreografią na deskach Opery Bałtyckiej, ma na swoim koncie udziały w konkursach baletowych w Wielkiej Brytanii, jest zdobywczynią I-szej nagrody w Tring Park Contemporary Cup 2018.

Uwielbia nie tylko tańczyć ale również nauczać tańca. Ma kilkuletnie doświadczenie prowadzenia zajęć z dorosłymi i z dziećmi.
Bardzo kontaktowa, towarzyska i profesjonalna, na zajęciach buduje sympatyczną atmosferę. Pielęgnując  indywidualne podejście do swoich kursantów, we wszystkim co związane z tańcem kieruje się sercem. Kocha zwierzęta, muzykę i śpiew. Jej pasją jest nauka języków obcych.

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online