Sylwia Dąbrowska

Z tańcem związana od 7 roku życia.Pierwsze latynoamerykańskie kroki stawiała w gdańskim klubie,,Perfect”. Uczęszczała także do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego, gdzie oprócz zajęć tanecznych, rozwijała się wokalnie i aktorsko. W 2011 roku trafiła do Dance Avenue gdzie poznała tajniki salsy. Aktualnie tancerka formacji salsowej w szkole tańca ,,Dance Atelier”. Uczestniczyła w kongresach salsowych m.in. ,,Warsaw Salsa Festival”, ,,Salsa Spring Break”. Doświadczenie sceniczne zdobywała podczas występów dla ,,Stena Line”, ,,ENERGA”, ,,Microsoft”.
W latach 2014/2015 brała udział w akcjach promocyjnych ,,Słoneczny patrol Riviery” prowadząc animacje taneczne. W 2015 r. współpracowała przy cyklu koncertów ,,Lato Zet i Dwójki” oraz ,,Eska Music Awards” towarzysząc na scenie zespołowi ,,Donatan i Cleo”. Od kilku lat uczestniczy w pokazach tańca podczas spotkań korporacyjnych, współpracują z wieloma agencjami artystycznymi w Polsce. Współuczestniczyła również przy projektach reklamowych i teledyskach. Wciąż rozwija się tanecznie uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach tanecznych. Prowadziła zajęcia dla dzieci, młodzieży, seniorów oraz Pań w każdym wieku. Prywatnie kieruję się myślą, że taniec ma uwalniać emocje, być dawką pozytywnej energii, sprawiać aby każdy czuł się wyjątkowo, niezależnie od wieku i umiejętności.