047

Zapraszamy do grup tańca współczesnego i tańca jazzowego dla początkujących

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: lapasion@lapasion.pl, bądź telefoniczną tel: + 48 501 503 135.

środa g. 19:25-20:25 taniec współczesny  Magdalena Laudańska

czwartek g. 19:30-20:30 taniec jazzowy Joanna Nadrowska
g. 20:30-21:30 taniec współczesny Joanna NadrowskaW zakładce plany zajęć znajduje się informacja na temat terminu zajęć oraz aktualnego statusu grup:
trwa nabór / dołącz / grupa zamknięta

Taniec współczesny to technika, u której podstaw leży taniec klasyczny, która jednak pozostawia tancerzowi znacznie większą swobodę wyrazu. Dotyczy to zarówno sposobu ruchu, jak inspiracji muzycznych. Celem zajęć jest stworzenie krótkiej formy scenicznej a w zakresie zajęć oprócz choreografii prowadzone są ćwiczenia wzmacniające ciało, koordynujące  ruchowo, rozciągające oraz służące izolacji i precyzji ruchu

Taniec jazzowy – jego źródeł należy poszukiwać wśród afrykańskich plemion, które za pomocą tańca wprowadzały się w stan rytualnej ekstazy.
Podstawą tańca jazzowego jest rytm i policentryzm, czyli generowanie ruchu w wielu niezależnych ośrodkach w ciele. Techniczną stroną policentryzmu jest izolacja, czyli niezależne od siebie poruszanie poszczególnymi częściami ciała (głowa, ramiona, klatka piersiowa, biodra).
Taniec jazzowy sprawia wrażenie czegoś nieujarzmionego, przepełnionego pulsującym rytmem. Jest doskonałym środkiem do osiągnięcia wszechstronnej sprawności i świadomości ciała oraz świetną bazą do nauki innych technik tanecznych (tribal, modern dance, taniec brzucha, tańce hinduskie, funky, hip-hop, breakdance i wiele innych form wykorzystujących izolację). Doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, poprawia motorykę ciała, uczy ekspresji, wyrażania emocji, doskonale odstresowuje ciało i umysł. A wszystko to przy dzwiękach różnorodnej, bogatej muzyki.

Jak się ubrać?
Trykotowa bluzeczka, wygodne, nie krępujące ruchów spodnie. Na nogach jazzówki, baletki albo miękkie obuwie sportowe.

Terminy zajęć znajdziesz tutaj:

 

plan zajęć STYCZEŃ – CZERWIEC 2020

 


STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3


Ceny karnetów:  cennik

Honorujemy karty Multisport Plus (dopłata 5 zł)  Fit Profit oraz OK System 


Płatność za kurs można przekazać na konto:

STUDIO TAŃCA LA PASION Santander Bank Polska 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921

Dokonując wpłatę za zajęcia prosimy dostarczyć swój adres e-mail i numer telefonu oraz zaznaczyć, którego kursu dotyczy.

Osoby, które nie przekażą swoich danych kontaktowych nie zostaną powiadomione o ewentualnych zmianach i nie będzie im przysługiwał zwrot za niewykorzystane zajęcia

Płatności można też dokonać gotówką w recepcji: poniedziałek – czwartek g.17:00-20:30, tel. 58 761 81 89


Trykotowa koszulka, wygodne, nie krępujące ruchów spodnie. Na nogach jazzówki, baletki albo miękkie obuwie sportowe.


Skontaktuj się z nami  Kontakt


Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online