Taniec brzucha - mamy z dziećmi

Jesteś mamą dziecka do 3 r. życia i szukasz dla siebie dostępnej formy ruchu?
Chcesz spędzić czas robiąc coś dobrego dla siebie i dla maleństwa?
Dołącz do nas – na zajęcia możesz przyjść ze swoją pociechą 🙂

Zapraszamy na wyjątkowy program zajęć łączący zalety tańca orientalnego oraz specjalnie dobranych ćwiczeń pomagających powrócić do formy sprzed ciąży.

Mało kto wie, że właśnie taniec brzucha – taniec orientalny jest wręcz wskazany w tym okresie życia! Narodził się kilka tysięcy lat temu na Bliskim Wschodzie, gdzie służył… celebracji bogini kobiecości, płodności.
Podstawowe figury tańca brzucha zmniejszają ból pleców, pomagają wzmocnić mięśnie dna miednicy. Oczywiście zajęcia takie są bardzo łagodne i delikatne, są odpowiednią gimnastyką, naturalną dla kobiecego ciała.

Ćwiczenia te pozytywnie wpływają na nasz nastrój i rozładowują stres, który nie jest wskazany choćby podczas karmienia piersią. A i, jak wiadomo, taniec daje niesamowity zastrzyk energii do działania!

Młode mamy mogą się zjednoczyć, dawać sobie nawzajem wsparcie, dzielić się doświadczeniami, obawami, troskami. Razem tworzą niezwykły, magiczny krąg, pełen kobiecej energii, siły i ciepła.

Zajęcia prowadzi Lena Marczykowska certyfikowany trener gimnastyki dla kobiet w ciąży, wieloletnia instruktorka tańca brzucha oraz miłośniczka ludzi, natury i dobrej kawy 🙂

Zapraszamy mamy z małymi dziećmi, które mogą bawić się razem z nami, leżeć na macie lub tańczyć z mamą w chuście ( nie uczymy wiązania chustą).

Jak się ubrać i co przynieść?
Wygodny strój, mata lub kocyk dla siebie i dla dziecka

UWAGA
W celu zapewniania komfortu oraz indywidualnego podejścia trenera do każdej z uczestniczek – liczba osób na zajęciach ograniczona.

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online