Tribal Fusion

TRIBAL FUSION, jest formą eksperymentalną, pozostawiającą tancerzowi bardzo dużą swobodę wyrazu. Opiera się na elementach wcześniej zaadaptowanych przez tribal ATS®, ale jest też fuzją egipskiego i kabaretowego tańca brzucha.  Czerpie z bogactwa wielu tradycyjnych form jak: flamenco, kathak, bhangra oraz nowoczesnych technik tanecznych jak: popping, hip hop, breakdance i modern. Przez swoje bogactwo taniec ten jest nie tylko bardzo współczesny i różnorodny ale znakomicie poprawia kondycję, umięśnienie i rozciągnięcie ciała. Bazuje na świadomej izolacji poszczególnych partii ciała, jest zestawieniem niezwykle płynnych i miękkich ruchów, kontrastujących z wyrazistymi akcentami
Tribal fusion często wykorzystuje nowoczesną, industrialną muzykę.

Wiele elementów ruchu bioder jest wspólnych dla tańca brzucha,  dlatego tancerkom brzucha łatwiej jest przyswoić sobie tę technikę w początkowym stadium nauczania. Jest jednak ogromna różnica w wyrazie tych tańców – przede wszystkim za sprawą zaczerpniętej z flamenco mocnej postawy.

Tancerki tribal ubierają się różnorodnie: niekiedy bardzo kolorowo, niekiedy monochromatycznie, ale zawsze wyposażone obficie w niebanalną i niepowtarzalną biżuterię.
Całość sprawia, że tym stylem nie można się znudzić.

Jak się ubrać?
Baletki, ew. grube skarpetki. Do tego spodnie lub spódnica pozwalające się
opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha
(ew. staniczek od kostiumu kąpielowego).

Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online