Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia Staging Project w stylu
TRIBAL FUSION  z PAULINĄ RUTKOWSKĄ

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:
Daty: 18 października, 8 listopada, 6 grudnia (niedziele)

POZIOM otwarty, po min. 6 miesiącach nauki tańca orientalnego, tribalu lub ATS

ZASADY SANITARNE
W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 14 uczestników + prowadzący + organizator Studia Tańca La Pasion
Nie ma konieczności zakrywania nosa i ust na sali tanecznej ale niezbędne jest zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych obecnych osób.
Zapoznaj się z
Regulamin Sanitarny http://lapasion.pl/regulamin-sanitarny/
Regulaminem Warsztatów http://lapasion.pl/regulamin-warsztatow/

O CO CHODZI w Staging Project?
Wiemy, że uwielbiacie zarówno warsztaty, na których dostajecie masę wiedzy w pigułce, jak i wszelkie występy na scenie. Z połączenia tych pragnień powstał projekt, w którym na trzech kolejnych spotkaniach będziemy nie tylko zgłębiać technikę kroków tribal fusion, ale również uczyć się grupowej choreografii, którą na koniec wystawimy na scenie.

CO ZYSKUJECIE  uczestnicząc w projekcie?

Przede wszystkim projekt to masa wiedzy i techniki tańca, ułożone w logiczną, uzupełniającą się całość. Nie przeskakujemy między tematami – każde kolejne spotkanie uzupełnia poprzednie, dając Wam solidne podstawy do samodzielnej pracy w domu.

Poza tym wiemy jak często jest tak, że na warsztatach zakochacie się w choreografii i już wyobrażacie sobie jak prezentujecie ją przed publicznością… ale ostatecznie nie macie okazji tego zrobić. Dlatego to my na koniec stworzymy Wam możliwość grupowego występu na scenie! (o ile okoliczności od nas niezależne na to pozwolą; jeżeli pokazy nie będą mogły zostać zorganizowane od razu po zakończeniu projektu przesuniemy je na inny termin lub w miarę możliwości zamiast pokazów nagramy video podsumowujące projekt)

Uczestniczki, które zdecydują się na wszystkie spotkania oraz występ na koniec projektu, dodatkowo będą miały dostęp do grupy ze wsparciem instruktorki w przygotowaniach do pokazu.

CO JEŚLI NIE MOGĘ UCZESTNICZYĆ we wszystkich warsztatach lub chcę skorzystać z warsztatów, ale niekoniecznie występować?

Projekt jest zaplanowany w taki sposób, żeby można było uczestniczyć zarówno w całości, jak również tylko w wybranych warsztatach. Choreografia grupowa będzie podzielona na trzy części, z których każda będzie stanowiła odrębną całość. Każdą z nich będziecie mogły wykorzystać osobno w swoich solowych występach. Udział w końcowym pokazie jest również opcjonalny.

[/raw] [/toggle]

niedziele: 18.10 / 8.11 / 6.12.2020

10:45-12:45 TECHNIKA I KOMBINACJE Pierwsze 2h każdego spotkania poświęcimy na solidną rozgrzewkę, przygotowującą Wasze ciała do tańca oraz wprowadzenie kroków, które będziemy wykorzystywać w choreografii. Czeka Was spora dawka intensywnej pracy nad podstawowymi krokami tribal fusion oraz ich łączeniem w bardziej zaawansowane kombinacje. Nie zabraknie również wskazówek jak ćwiczyć w domu, żeby najszybciej widzieć efekty – przydadzą się notatniki 😉

13:00-15:00 CHOREOGRAFIA Na tych zajęciach będziemy łączyć poznane kroki w grupową choreografię. Skupimy się nie tylko na poprawnym wykonywaniu ruchów, ale również na tym, żeby jak najlepiej zaprezentować je na scenie. Będziemy pracować nad ustawieniami i przejściami w grupie


STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDAŃSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok 50

Jak do nas trafić?


PROMOCJA – do 8.10.2020

Cały projekt (12h)               360 zł

Jeden warsztat (4h)            160 zł

Dwa warsztaty (8h)             288 zł*

Terminy ceny promocyjnej na jeden warsztat

18 października – do 8.10.2020

8 listopada- do 29.10.2020

6 grudnia – do 26.11.2020

CENA po terminie promocji

Cały projekt (12h)              430 zł

Jeden warsztat (4h)           190 zł

Dwa warsztaty (8h)            342 zł*

* cena przy płatności z góry za oba warsztaty łącznie


Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Studia Tańca La Pasion, SANTANDER BANK POLSKA SA, 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921 albo gotówką w recepcji od poniedziałku do czwartku w g. 17:00-20:30

  • Liczba miejsc ograniczona, decyduje  kolejność wpłat.
  • Zgłoszenie na adres lapasion@lapasion.pl powinno zawierać: imię, nazwisko, numer telefonu ,  adres mailowy, nazwę i termin warsztatu.
  • Brak danych kontaktowych skutkuje utratą prawa do zwrotu wpłaty w razie zmian organizacyjnych.
  • W przypadku rezygnacji z warsztatu przez uczestnika, od  następnego dnia po dacie promocji dokonane wpłaty NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI

 


Beata Jasnoch tel: 501 50 31 35, 58 522 94 73  ( od pn do nd w godz. 10:00 – 22:00 ) lub e-mail: lapasion@lapasion.pl

Recepcja  czynna poniedziałek – czwartek w godz.17:00-20:00, tel. 58 676 52 76, e-mail: lapasion@lapasion.pl


Ralph Lauren Online Store : http://www.traditionalart.co.uk| Cheap Polo Ralph Lauren UK Outlet Online