Aktualności
  • Strona główna
13
Wrzesień
2021

ATS® – CYKL WARSZTATÓW WEEKENDOWYCH

WARSZTATY

ATS – American Tribal Style

LISTOPAD 2021 – LUTY 2022

Zapraszamy na zajęcia rozwijające umiejętności improwizacji w stylu ATS® AMERICAN TRIBAL STYLE®, który poprowadzi fantastyczna i doświadczona tancerka Paulina Rutkowska

Każdy warsztat poświęcony jest odrębnej tematyce, dzięki czemu można wziąć udział w pojedynczym spotkaniu, dwóch lub w całym cyklu. Skupimy się na rozwijaniu umiejętności improwizacji w grupie.

Każde spotkanie składa się z dwóch 2-godzinnych lekcji. Pierwsza lekcja poświęcona jest określonej tematyce (innej w każdym miesiącu), druga lekcja stanowi praktyczne wykorzystanie wcześniej poznanych zagadnień.

Warsztat tematyczny październik – Back to the basics – postawa

Uczysz się tańca już jakiś czas, ale cały czas masz wrażenie, że “czegoś” w nim brakuje? Czujesz, że po dłuższym treningu bolą Cię plecy? Przetańczenie kilkuminutowego utworu jest dla Ciebie bardzo męczące? Powodów może być kilka, ale jednym z najprostszych sposobów na poprawę jakości tańca jest praca nad postawą taneczną. I niby wszystkie wiemy jak ona ma wyglądać, przecież słuchamy o tym bez przerwy od pierwszej lekcji. Ale może warto przyjrzeć się tematowi głębiej i zrozumieć dlaczego ustawiamy się tak a nie inaczej, które mięśnie wtedy pracują, a które się rozluźniają oraz jak nad nimi pracować, żeby były mocne, ale jednocześnie elastyczne.


Warsztat tematyczny
listopad – Back to the basics – ręce

Ręce w każdym stylu tańca orientalnego mają ogromne znaczenie. W ATSie nie tylko są one uzupełnieniem postawy tanecznej, ale często są również narzędziem komunikacji pomiędzy tancerkami – kryją w sobie wskazówki do kolejnych kroków. Na tym warsztacie przypomnimy podstawy prowadzenia rąk w ATSie i porozmawiamy o tym jak wzmacniać i rozciągać poszczególne partie mięśni rąk.


Warsztat tematyczny
grudzień – Back to the basics- wskazówki i komunikacja

Wskazówki i komunikacja pomiędzy tancerkami to podstawa udanej improwizacji ATS-owej! Dlatego nawet najmniejsze opóźnienie czy zawahanie może sprawić, że na twarzach całej grupy pojawi się nerwowy uśmiech, a w głowach pytanie “co się dzieje?”. Jesteś pewna, że dajesz sygnał do kolejnych kroków w odpowiednim momencie? Jesteś pewna, że Twoje sygnały są wystarczająco widoczne dla koleżanek, a jednocześnie nie są zbyt oczywiste dla widzów? Przekonajmy się!


Warsztat – Technika

Drugi warsztat każdego spotkania poświęcimy na praktyczne wykorzystanie poruszanych wcześniej zagadnień w tańcu. Ponadto będziemy standardowo zgłębiać technikę kroków, ćwiczyć umiejętność improwizacji i gry na sagatach. Nie zabraknie również bardziej zaawansowanych kombinacji.

 

Projekt jest zaplanowany w taki sposób, żeby można było uczestniczyć zarówno w całości, jak również tylko w wybranych warsztatach.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja
  • Zasady sanitarne

PROMOCJA
Jeden warsztat (4h)            160 zł
Dwa warsztaty (8h)             288 zł*
Trzy warsztaty (12h)           360 zł*


Terminy ceny promocyjnej na każdy warsztat
warsztat 6 listopada – do 28.10.2021
warsztat 15 stycznia    – do 6.01.2022
warsztat 12 lutego – do 3.01.2022

 


CENA po terminie promocji

Jeden warsztat (4h)           190 zł
Dwa warsztaty (8h)            342 zł*
Trzy warsztaty (12h)          430 zł*

* cena przy płatności z góry za dwa lub trzy warsztaty łącznie, w terminie odnoszącym się do pierwszego z wybranych


WARUNKI PŁATNOŚCI

Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Studia Tańca La Pasion, SANTANDER BANK POLSKA SA, 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921 albo gotówką w recepcji od poniedziałku do czwartku w g. 17:00-20:30

  • Liczba miejsc ograniczona, decyduje  kolejność wpłat.
  • Zgłoszenie na adres lapasion@lapasion.pl powinno zawierać: imię, nazwisko, numer telefonu,  adres mailowy, nazwę i termin warsztatu.
  • Brak danych kontaktowych skutkuje utratą prawa do zwrotu wpłaty w razie zmian organizacyjnych.
  • W przypadku rezygnacji z warsztatu przez uczestnika, od  następnego dnia po dacie promocji dokonane wpłaty NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI

HARMONOGRAM SPOTKAŃ
SOBOTY:
06.11.2021 – Back to the basics – postawa
14.01.2022 –
Back to the basics – ręce
12.02.2021 – Back to the basics – wskazówki i komunikacja

 


ROZKŁAD ZAJĘĆ
10:30-12:30 Warsztat tematyczny
13:00-15:00 Warsztat – Technika

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.

W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 12 uczestników + prowadzący + organizator Studia Tańca La Pasion.

Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi nie ma konieczności zakrywania nosa i ust  na sali tanecznej, ale niezbędne jest zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych tańczących.

Zapoznaj się z pozostałymi regulaminami.