Aktualności
  • Strona główna
16
Marzec
2021

ATS® – TRZECI CYKL WARSZTATÓW WEEKENDOWYCH

Autor: admin 0

INFORMACJE O WARSZTACIE

Zapraszamy na zajęcia rozwijające umiejętności improwizacji w stylu ATS® AMERICAN TRIBAL STYLE®

Każdy warsztat poświęcony jest odrębnej tematyce, dzięki czemu można wziąć udział w pojedynczym spotkaniu, dwóch lub w całym cyklu. Skupimy się na rozwijaniu umiejętności pracy w grupie, dzięki którym żadna improwizacja nie będzie Wam straszna.

Każde spotkanie składa się z dwóch 2-godzinnych lekcji. Pierwsza lekcja poświęcona jest technice i formacjom, ze zmieniającymi się krokami, elementami pracy nad ciałem i rozwiązaniami grupowymi. Druga lekcja obejmuje każdorazowo nowy temat.

LEKCJA 1: TECHNIKA KROKÓW I FORMACJE

Pierwsze 2h poświęcimy na zgłębianie techniki kroków, które następnie będziemy wykorzystywać w improwizacji. Skupimy się na ćwiczeniach, które wzmocnią Waszą postawę taneczną i sprawią, że nawet podstawowe ruchy będą wyglądały jeszcze lepiej! Nie zabraknie również bardziej zaawansowanych kombinacji. Poznane ruchy będziemy ćwiczyć w duetach, trójkach i czwórkach.

LEKCJA 2. KWIECIEŃ: MUZYKALNOŚĆ – RYTMY

Taniec zaczyna się od muzyki. Zwłaszcza w tańcu improwizowanym – jakim jest ATS® – umiejętność jej słuchania i odpowiedniej interpretacji ma bardzo duże znaczenie. Na pewno znacie uczucie kiedy na zajęciach pojawia się utwór, który wydaje się za szybki, żeby tańczyć wolne kroki, a za wolny żeby tańczyć szybko. Dlatego na tych zajęciach będziemy uczyć się jak ustalać charakter utworu na bazie podstawowych rytmów, które możemy usłyszeć w muzyce wybieranej przez tancerki ATS®. Będzie co notować 😉

LEKCJA 2. MAJ: FOLKLORIC MOVEMENTS

Jak tańczyć ATS®  do mocno folklorystcznej arabskiej muzyki? Które kroki będą w klimacie, a które są zbyt “nowoczesne”? Jak wykorzystać dynamikę grupy, żeby jak najbardziej podkreślić charakter tej muzyki? Na te wszystkie pytania będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na tych zajęciach.

LEKCJA 2. CZERWIEC: POWER DUET

Na tym warsztacie dobierzemy się w pary i mocno zwiększymy tempo! Na początek przypomnimy kroki i przejścia, które świetnie nadają się do tańca w duecie. Następnie będziemy pracować nad umiejętnościami komunikacji w tańcu, tak żeby porozumiewać się bez słów nawet do bardzo szybkiej i dynamicznej muzyki.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja
  • Zasady sanitarne

PROMOCJA

Jeden warsztat (4h)            160 zł

Dwa warsztaty (8h)             288 zł

Trzy warsztaty (12h)           360 zł*

 

Terminy ceny promocyjnej na każdy warsztat

warsztat 10 kwietnia – do 1.04.2020

warsztat 8 maja – do 29.04.2021

warsztat 12 czerwca – do 3.06.2021

 

CENA po terminie promocji

Jeden warsztat (4h)           190 zł

Dwa warsztaty (8h)            342 zł*

Trzy warsztaty (12h)          430 zł*

* cena przy płatności z góry za dwa lub trzy warsztaty łącznie, w terminie odnoszącym się do pierwszego z wybranych

 

Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Studia Tańca La Pasion, SANTANDER BANK POLSKA SA, 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921 albo gotówką w recepcji od poniedziałku do czwartku w g. 17:00-20:30

  • Liczba miejsc ograniczona, decyduje  kolejność wpłat.
  • Zgłoszenie na adres lapasion@lapasion.pl powinno zawierać: imię, nazwisko, numer telefonu,  adres mailowy, nazwę i termin warsztatu.
  • Brak danych kontaktowych skutkuje utratą prawa do zwrotu wpłaty w razie zmian organizacyjnych.
  • W przypadku rezygnacji z warsztatu przez uczestnika, od  następnego dnia po dacie promocji dokonane wpłaty NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:
9 stycznia 2021 TECHNIKA/FORMACJE + DUELING DUETS
13 lutego 2021 TECHNIKA/FORMACJE + RUSH HOUR
13 marca 2021 TECHNIKA/FORMACJE + CLASSIC ATS® VS. MODERN ATS®

ROZKŁAD ZAJĘĆ
10:30-12:30 TECHNIKA KROKÓW I FORMACJE
12:45-14:45 IMPROWIZACJA

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.

W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 12 uczestników + prowadzący + organizator Studia Tańca La Pasion.

W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 12 uczestników + prowadząca + organizator Studia Tańca La Pasion.
 
Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi istnieje konieczność zakrywania nosa i ust w studiu tańca, również na sali tanecznej, a także zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych tańczących.
 

Zapoznaj się z pozostałymi regulaminami.