Aktualności
  • Strona główna
27
Kwiecień
2021

TANIEC JAZZOWY dla początkujących/nowa grupa w czwartki

Ogłaszamy nabór do nowej grupy tańca jazzowego w CZWARTKI o 20:45!

Już przy pierwszym zetknięciu się z tańcem jazzowym widać, jakiej niezwykłej precyzji ruchu wymaga i przede wszystkim to, jak bardzo jest ekspresyjny i mocny. Jego korzenie sięgają przełomu wieków XIX i XX, a wyrasta on z energii i ekspresji afrykańskich plemion, dlatego jest taki nieposkromiony i pulsujący, że niemal wprowadza w trans. To wymagająca technika, bazująca na uwalnianiu energii i ruchu w różnych miejscach ciała (policentryzm) oraz na izolacjach, czyli niezależnych ruchach różnych części ciała. Dzięki opanowaniu tych precyzyjnych technik ciało potrafi wyrazić wszystko – opowiedzieć historię, pokazać emocje, dotrzeć wprost do serca widza.

 

Jazz to nie tylko wymagająca technika taneczna, ale przede wszystkim radość ruchu i dynamika. Na zajęciach dla początkujących od podstaw poznajemy tajniki jazzu, a robimy to w skocznych, wesołych rytmach, poznając przy tym możliwości własnego ciała.

Zapisy: lapasion@lapasion.pl,
+48 501 503 135

Taniec jazzowy – czwartki,  godzina  20:45

 

Strój: Trykotowa koszulka, wygodne, niekrępujące ruchów spodnie. Na nogach jazzówki, baletki albo skarpetki.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja
  • Zasady sanitarne

Ceny poszczególnych zajęć, ustalone według cennika LaPasion.

Honorujemy karty Multisport Plus (dopłata 5 zł), Multisport Student (dopłata 5 zł) oraz Fit Profit.

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się w aktualnym planie zajęciowym Studia.

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.

W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 8 uczestników + prowadząca 

Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi istnieje konieczność zakrywania nosa i ust w studiu tańca, również na sali tanecznej, a także zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych tańczących.
 

Zapoznaj się z pozostałymi regulaminami.