ATS® – American Tribal Style® OPEN PN17:10

ATS® – American Tribal Style® OPEN PN17:10

60

Minut

Poziom Wyższy początkujący
Limit miejsc
14
Trenerzy

To jedna z odmian belly dance, grupowa, która opiera się na tańcu etnicznym, indyjskim, a w przypadku ATS® kanon ruchów stworzony został przez grupę FatChanceBellyDance przed trzydziestoma laty. Najważniejsza dla tego stylu jest wspólnota tańczących kobiet – w nim objawia się ich piękno, siła, celebracja kobiecości. Taniec ten nigdy nie jest wykonywany na podstawie ustalonej od początku do końca choreografii. To improwizacja, w której liderka za pomocą niewidocznych dla widza sygnałów prowadzi grupę poprzez swego rodzaju misterium. Wrażenie tajemniczości i wyjątkowości budują także stroje – obszerne spódnice, pantalony, choli, bogato zdobione staniki, chusty i pasy z frędzlami i pomponami, duża ilość biżuterii i kwiatów we włosach, a także bindi na czole. American Tribal Style® rozwija ciało, wzmacnia mięśnie, ale przede wszystkim buduje poczucie siły, kobiecości, akceptacji i daje poczucie wspólnoty tańczących kobiet.

ATS® – American Tribal Style® poziom OPEN

W zajęciach uczestniczą tancerki, które miały już okazję poznać podstawy pokrewnych technik – tańca brzucha czy Tribal Fusion. Lekcje mają charakter radośnie twórczy, przynoszą dumę i wspaniałe poczucie wspólnoty – wciągają i uzależniają.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Poziom średni dla osób tańczących ATS, Tribal Fusion lub taniec brzucha przez minimum pół roku.

Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób