ATS® – American Tribal Style® początkujący Cz17:10
  • Strona główna
  • Grupy
  • ATS® – American Tribal Style® początkujący Cz17:10

ATS® – American Tribal Style® początkujący Cz17:10

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
14
Trenerzy

To odmiana improwizowanego tańca grupowego, która opiera się na organizacji tańców etnicznych, wykorzystująca elementy tańca brzucha, indyjskiego i wielu innych stylów. W przypadku ATS® kanon ruchów stworzony został przez grupę FatChanceBellyDance w latach 90–tych. Najważniejsza dla tego stylu jest wspólnota tańczących kobiet – w nim objawia się ich piękno, siła, celebracja kobiecości. Taniec ten nigdy nie jest wykonywany na podstawie ustalonej od początku do końca choreografii. To improwizacja, w której liderka za pomocą niewidocznych dla widza sygnałów prowadzi grupę poprzez swego rodzaju misterium. Wrażenie tajemniczości i wyjątkowości budują także stroje – obszerne spódnice, pantalony, choli, bogato zdobione staniki, chusty i pasy z frędzlami i pomponami, duża ilość biżuterii i kwiatów we włosach, a także bindi na czole. American Tribal Style® rozwija ciało, wzmacnia mięśnie, ale przede wszystkim buduje poczucie siły, kobiecości, akceptacji i daje poczucie wspólnoty tańczących kobiet.

 Lekcje mają charakter radośnie twórczy, przynoszą dumę i wspaniałe poczucie wspólnoty – wciągają i uzależniają.
Nie jest wymagane żadne wcześniejsze przygotowanie ale niewielkie doświadczenie w pokrewnych technikach np Tańcu Brzucha czy Tribal Fusion może pomóc w szybszym osiągnięciu satysfakcji z tańca.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Zajęcia dla kobiet. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie taneczne

Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób