ATS® – American Tribal Style® początkujący ŚR17:00
  • Strona główna
  • Grupy
  • ATS® – American Tribal Style® początkujący ŚR17:00

ATS® – American Tribal Style® początkujący ŚR17:00

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
14
Trenerzy

To odmiana improwizowanego tańca grupowego, która opiera się na organizacji tańców etnicznych, wykorzystująca elementy tańca brzucha, indyjskiego i wielu innych stylów. W przypadku ATS® kanon ruchów stworzony został przez grupę FatChanceBellyDance w latach 90–tych. Najważniejsza dla tego stylu jest wspólnota tańczących kobiet – w nim objawia się ich piękno, siła, celebracja kobiecości. Taniec ten nigdy nie jest wykonywany na podstawie ustalonej od początku do końca choreografii. To improwizacja, w której liderka za pomocą niewidocznych dla widza sygnałów prowadzi grupę poprzez swego rodzaju misterium. Wrażenie tajemniczości i wyjątkowości budują także stroje – obszerne spódnice, pantalony, choli, bogato zdobione staniki, chusty i pasy z frędzlami i pomponami, duża ilość biżuterii i kwiatów we włosach, a także bindi na czole. American Tribal Style® rozwija ciało, wzmacnia mięśnie, ale przede wszystkim buduje poczucie siły, kobiecości, akceptacji i daje poczucie wspólnoty tańczących kobiet.

W zajęciach uczestniczą tancerki, które miały już okazję poznać podstawy pokrewnych technik – tańca brzucha czy Tribal Fusion. Lekcje mają charakter radośnie twórczy, przynoszą dumę i wspaniałe poczucie wspólnoty – wciągają i uzależniają.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób