ATS® – American Tribal Style® średni PN17:10

ATS® – American Tribal Style® średni PN17:10

60

Minut

Poziom Średnio zaawansowany
Limit miejsc
14
Trenerzy

To odmiana improwizowanego tańca grupowego, która opiera się na organizacji tańców etnicznych, wykorzystująca elementy tańca brzucha, indyjskiego i wielu innych stylów. W przypadku ATS® kanon ruchów stworzony został przez grupę FatChanceBellyDance w latach 90–tych. Najważniejsza dla tego stylu jest wspólnota tańczących kobiet – w nim objawia się ich piękno, siła, celebracja kobiecości. Taniec ten nigdy nie jest wykonywany na podstawie ustalonej od początku do końca choreografii. To improwizacja, w której liderka za pomocą niewidocznych dla widza sygnałów prowadzi grupę poprzez swego rodzaju misterium. Wrażenie tajemniczości i wyjątkowości budują także stroje – obszerne spódnice, pantalony, choli, bogato zdobione staniki, chusty i pasy z frędzlami i pomponami, duża ilość biżuterii i kwiatów we włosach, a także bindi na czole. American Tribal Style® rozwija ciało, wzmacnia mięśnie, ale przede wszystkim buduje poczucie siły, kobiecości, akceptacji i daje poczucie wspólnoty tańczących kobiet.

 

ATS® – American Tribal Style® poziom średni

W zajęciach uczestniczą tancerki, które miały już okazję poznać podstawy pokrewnych technik – tańca brzucha czy Tribal Fusion. Lekcje mają charakter radośnie twórczy, przynoszą dumę i wspaniałe poczucie wspólnoty – wciągają i uzależniają.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Poziom średni dla osób tańczących ATS, Tribal Fusion lub taniec brzucha przez minimum 1,5 roku.

Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób