Balet początkujący Czw 19:25

Balet początkujący Czw 19:25

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec klasyczny to oczywiście balet. Jest bazą dla wielu innych tańców, np. dla tańca jazzowego czy współczesnego, ale nie tylko. Wywodzi się z renesansowych tańców dworskich, stąd nazywany jest stylem elitarnym, królewskim. Taniec ten wymaga od tancerza perfekcji – ruchów i zespolenia z muzyką. Wymaga wielkiej pracy, ale odwdzięcza się niepowtarzalnym pięknem i wdziękiem. Nauka tańca klasycznego przynosi komplementarny trening wszystkich partii mięśni, koordynację ruchów, rozciągnięcie. Efektem tego jest wielka gracja ruchów, radość, świadomość tworzenia i uczestniczenia w klasycznym pięknie.

Balet początkujący Czw g 19:25-20:25

Lekcje  wprowadzą Cię w technikę baletu klasycznego i terminologię używaną w świecie tańca. Zbudujesz solidny fundament, aby rozwijać się tanecznie,  jednocześnie dobrze się bawiąc.  Zajęcia te budują elastyczność, równowagę, postawę i sprawność. Są doskonałe zarówno dla osób, które chcą  spróbować nowego stylu jak i wykorzystać posiadane już doświadczenie.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla wszystkich, kobiet i mężczyzn. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w zakresie tańca klasycznego

Wygodny, dopasowany strój sportowy (np. getry, obcisłe bawełniane spodnie), przewiewna koszulka, na nogach baletki lub skarpetki. 

12 osób