Balet początkujący Wt 19:30 lato 2024

Balet początkujący Wt 19:30 lato 2024

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec klasyczny to oczywiście balet. Jest bazą dla wielu innych tańców, np. dla tańca jazzowego czy współczesnego, ale nie tylko. Wywodzi się z renesansowych tańców dworskich, stąd nazywany jest stylem elitarnym, królewskim. Taniec ten wymaga od tancerza perfekcji – ruchów i zespolenia z muzyką. Wymaga wielkiej pracy, ale odwdzięcza się niepowtarzalnym pięknem i wdziękiem. Nauka tańca klasycznego przynosi komplementarny trening wszystkich partii mięśni, koordynację ruchów, rozciągnięcie. Efektem tego jest wielka gracja ruchów, radość, świadomość tworzenia i uczestniczenia w klasycznym pięknie.

Balet początkujący WT 19:30-20:30

Lekcje  wprowadzą Cię w technikę baletu klasycznego i terminologię używaną w świecie tańca. Zbudujesz solidny fundament, aby rozwijać się tanecznie,  jednocześnie dobrze się bawiąc.  Zajęcia te budują elastyczność, równowagę, postawę i sprawność. Są doskonałe zarówno dla osób, które chcą  spróbować nowego stylu jak i wykorzystać posiadane już doświadczenie.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla wszystkich, kobiet i mężczyzn. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w zakresie tańca klasycznego

Wygodny, dopasowany strój sportowy (np. getry, obcisłe bawełniane spodnie), przewiewna koszulka, na nogach baletki lub skarpetki. 

12 osób