Balet wyższy początkujący Pn 18:20

Balet wyższy początkujący Pn 18:20

60

Minut

Poziom Wyższy początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec klasyczny to oczywiście balet. Jest bazą dla wielu innych tańców, np. dla tańca jazzowego czy współczesnego, ale nie tylko. Wywodzi się z renesansowych tańców dworskich, stąd nazywany jest stylem elitarnym, królewskim. Taniec ten wymaga od tancerza perfekcji – ruchów i zespolenia z muzyką. Wymaga wielkiej pracy, ale odwdzięcza się niepowtarzalnym pięknem i wdziękiem. Nauka tańca klasycznego przynosi komplementarny trening wszystkich partii mięśni, koordynację ruchów, rozciągnięcie. Efektem tego jest wielka gracja ruchów, radość, świadomość tworzenia i uczestniczenia w klasycznym pięknie.

Balet wyższy początkujący

Masz już podstawy techniki baletu klasycznego i nieobca jest Ci terminologia używana w świecie tańca?  Na lekcjach Russella poziomu wyższy początkujący poszerzysz swój warsztat, budując solidny fundament do dalszego, tanecznego rozwoju jednocześnie dobrze się bawiąc.  Zajęcia te budują elastyczność, równowagę, postawę i sprawność.

Mottem Russela jest:  cieszyć się, bawić i ruszać!

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla wszystkich kobiet i mężczyzn, tańczących balet minimum 1 rok. 

Wygodny, dopasowany strój sportowy (np. getry, obcisłe bawełniane spodnie), przewiewna koszulka, na nogach baletki lub skarpetki. 

12 osób