Balet zaawansowany Śr19:25 od października (trwa nabór)
  • Strona główna
  • Grupy
  • Balet zaawansowany Śr19:25 od października (trwa nabór)

Balet zaawansowany Śr19:25 od października (trwa nabór)

60

Minut

Poziom Profesjonalny
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec klasyczny to oczywiście balet. Jest bazą dla wielu innych tańców, np. dla tańca jazzowego czy współczesnego, ale nie tylko. Wywodzi się z renesansowych tańców dworskich, stąd nazywany jest stylem elitarnym, królewskim. Taniec ten wymaga od tancerza perfekcji – ruchów i zespolenia z muzyką. Wymaga wielkiej pracy, ale odwdzięcza się niepowtarzalnym pięknem i wdziękiem. Nauka tańca klasycznego przynosi komplementarny trening wszystkich partii mięśni, koordynację ruchów, rozciągnięcie. Efektem tego jest wielka gracja ruchów, radość, świadomość tworzenia i uczestniczenia w klasycznym pięknie.

Balet zaawansowany Śr 19:25

Nagrodą dla wytrwałych adeptów baletu jest współtworzenie piękna w czystej formie tańca klasycznego. Na zajęciach pracujemy oczywiście niezmiennie nad techniką, ale mamy też czas, by naszemu tańcowi dodać finezji, ulotności i lekkości, mamy szansę poczuć wysublimowaną przyjemność zespolenia w tańcu z muzyką w dopracowanych do perfekcji układzie tanecznym.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Wymagane jest minimum 4-letnie doświadczenie w tańcu klasycznym.

Wygodny, dopasowany strój sportowy (np. getry, obcisłe bawełniane spodnie), przewiewna koszulka, na nogach baletki lub skarpetki. 

12 osób