Brodway Jazz Wt 18:20 Poziom początkujący

Brodway Jazz Wt 18:20 Poziom początkujący

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

Już przy pierwszym zetknięciu się z tańcem jazzowym widać, jakiej niezwykłej precyzji ruchu wymaga i przede wszystkim to, jak bardzo jest ekspresyjny i mocny. Jego korzenie sięgają przełomu wieków XIX i XX, a wyrasta on z energii i ekspresji afrykańskich plemion, dlatego jest taki nieposkromiony i pulsujący, że niemal wprowadza w trans. To wymagająca technika, bazująca na uwalnianiu energii i ruchu w różnych miejscach ciała (policentryzm) oraz na izolacjach, czyli niezależnych ruchach różnych części ciała. Dzięki opanowaniu tych precyzyjnych technik ciało potrafi wyrazić wszystko – opowiedzieć historię, pokazać emocje, dotrzeć wprost do serca widza.

 

Brodway Jazz  WT 18:20

Broadway Jazz to styl tańca który możemy podziwiać w musicalach i w rewiach tanecznych. Łączy on wiele stylów tanecznych, które są wykonywane do najsławniejszych utworów muzycznych w najpopularniejszych musicalach – od „Chicago” po „Cabaret”. Pokazywane kroki, ruchy i gesty, zostaną zebrane w ciekawą choreografię, która pozwoli nam oddać charakter wybranej muzyki. Tutaj skupiamy się na charakterze oraz aktorstwie, to wszystko wykorzystamy w tańcu.
Jest to styl tańca, który pozwala mam na wydobycie swojego temperamentu i zmysłowości. Na pewno pozwoli nam przenieść się wyobraźnią na największe sceny świata.
  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Zajęcia dla wszystkich – nie wymagają wczesniejszego przygotowania

Wygodny, dopasowany strój sportowy (np. getry, obcisłe bawełniane spodnie), przewiewna koszulka, na nogach baletki lub skarpetki. Przyda się też mata do ćwiczeń (zajęcia Ewy Lebiedzińskiej).

12 osób