Stretching Wt19:30 open lato 2024

Stretching Wt19:30 open lato 2024

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

 

Stretching

Mikhail stworzył własny program Stretchingu dla tancerek i  tancerzy. Ewoluował on stopniowo ewoluował i został dostosowany również do potrzeb innych uczestników. Jego celem jest utrata masy ciała, rozciągnięcie, siła mięśni, wytrzymałość, rozładowanie emocji

 

Ta forma rekreacji ruchowej doskonale poprawia ogólna kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływa na rozruszanie i ukrwienie układu motorycznego. Uczy też zachowywania równomiernego oddechu. Stretching jest również  powszechną formą rehabilitacji.

Stretching  Open WT19:30

Na zajęcia zapraszamy tancerki i tancerzy różnych technik tańca. Jednak mogą z nich również skorzystać osoby pragnące popracować nad własnym ciałem, także w celach rehabilitacyjnych.
Wzmocnienie ciała i poprawa sylwetki są kluczowe dla jakości i precyzji tańca.

Z uwagi na to,  że nie są to zajęcia stricte taneczne nie można opłacać ich korzystając z kart Multisport oraz PZU Sport. Jedyną kartą która obejmuje również zajęcia stretchingu jest Fit Profit.
W przypadku braku takiej karty prosimy o opłacanie pojedynczych wejść lub, co jest znacznie bardziej korzystane, wykupienie karnetów miesięcznych.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Zajęcia nie wymagają wcześniejszego doświadczenia. Intensywność pracy i efekty zależne są od pierwotnego punktu startowego, elastyczności ścięgien, rozciągnięcia ciała i siły mięśni.

Wygodny, dopasowany strój sportowy (np. getry, bawełniane spodnie), przewiewna koszulka, na nogach baletki, jazzówki lub skarpetki. Przydatna może być mata do ćwiczeń  ale można również ćwiczyć bez maty.

12 osób