Tribal Fusion wyższy początkujący PT 18:20

Tribal Fusion wyższy początkujący PT 18:20

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
8
Trenerzy

Bardzo kobiecy styl tańca bazujący na kilku ekspresyjnych technikach – tańcu brzucha, flamenco, tańcu orientalnym, indyjskim, a nawet elementach tańca współczesnego. To taniec magiczny, przywodzący na myśl opowieści 1001 nocy, ale bywa też mroczny, niepokojący i szalenie pociągający erotycznie, a niekiedy ekspresyjnie oddaje smutek, cierpienie, tęsknotę. Technicznie Tribal Fusion opiera się na doprowadzonych do perfekcji technikach izolacji połączonych z miękkością ruchu oraz wyrazistymi akcentami. Technika ta poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie i rozciągnięcie ciała. Szczególną uwagę zwracają fantazyjne stroje pełne ozdób, wisiorków, falban, które dodatkowo wprowadzane są w ruch przy każdym ruchu tancerki. Tańcowi towarzyszy nowoczesna, etniczna, a nawet industrialna muzyka. 

Tribal Fusion poziom wyższy początkujący

Zapisz się

Po poznaniu podstaw techniki Tribal Fusion udajemy się w dalszą podróż by  odkryć możliwości swojego ciała,  osadzamy w swojej kobiecości i uczymy wyrażać się przez taniec.

Na bazie poznanych kombinacji tworzymy nowe, coraz bardziej wymagające układy choreograficzne 

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Zajęcia dla kobiet. Wskazane doświadczenie taneczne minimum 1 roku w tribal fusion, FCBD Style lub tańcu brzucha

 Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób