Taniec bollywood początkujący

Taniec bollywood początkujący

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
8
Trenerzy

To cała grupa tańców rytualnych wywodzących się z Indii. Każdy z nich jest unikatowy i składa się na niego odrębny, charakterystyczny dla niego zestaw gestów, ruchów i figur. W Indiach istnieją szkoły tego rytualnego tańca i uważa się, że został on stworzony przez boga – Shivę. Tańce te mają niepowtarzalną, charakterystyczną formę wyrazu – gesty, która potrafią opowiadać całe historie. To styl bardzo czarujący, błyskotliwy, emanujący radością, ciepłem i elegancją. Tańcom towarzyszy pobudzająca zmysły hinduska muzyka, często z wykorzystaniem tradycyjnych, hinduskich instrumentów.

Taniec bollywood poziom początkujący

Zapisz się

Styl ten wywodzi się z rozpoznawalnych na całym świecie filmów rodem z hinduskiego Hollywood, czyli z Bollywood właśnie. Fabule towarzyszą układy taneczne, które wzmacniają doznania widzów i uwypuklają emocje bohaterów. Taniec bollywood jest niezwykle uroczy i skoczny, silnie ekspresyjny, a nawet kapryśny. Na zajęciach dla początkujących od podstaw poznajemy zestaw ruchów, gestów i figur.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla wszystkich.

Strój wygodny, nie ograniczający ruchów. Najlepiej ćwiczyć boso ale ze względów higienicznych zalecamy taniec w baletkach, jazzówkach lub skarpetkach.

8 osób