Taniec brzucha open ON LINE – czw 18:00

Taniec brzucha open ON LINE – czw 18:00

60

Minut

Poziom Średnio zaawansowany
Limit miejsc
-
Trenerzy

Belly dance to jeden z najstarszych kobiecych stylów tanecznych. Pochodzi z krajów arabskich, z Bliskiego Wschodu i jest bardzo osadzony właśnie w tej kulturze – zarówno pod względem filozofii, idei, ekspresji, jak i ruchów czy strojów. Opiera się przede wszystkim na izolacjach, czyli niezależnych ruchach różnych części ciała. Taniec ten pozwala subtelnie wyrażać całą gamę emocji dzięki swojemu różnorodnemu i dynamicznemu charakterowi. Uwalnia kobiece ciała od krępujących je kulturowych ograniczeń, dodaje kokieterii i jest bardzo efektowny. Rozwija też duchowość dzięki swobodnemu przepływowi energii, pomaga osiągnąć stan harmonii, daje poczucie bezpieczeństwa we własnym ciele i zwiększa poczucie własnej wartości.

Taniec brzucha poziom open ON LINE

Tematyka zajęć: TECHNIKA I KOMBINACJE. 

Zajęcia prowadzone są w postaci transmisji on line w zamkniętej grupie na facebooku. Transmisja z każdej lekcji pozostaje przez 5 dni od daty publikacji.

Członkami grupy są osoby, które opłaciły bieżącą lekcję lub karnet 4 zajęciowy.

Jak zostać członkiem grupy fb TECHNIKA I KOMBINACJE?

  1. Dokonaj płatności na nasz rachunek bankowy 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921
  2. Prześlij potwierdzenie na lapasion@lapasion.pl i podaj nazwę grupy
  3. Wyślij prośbę o dołączenie do grupy najpóźniej na dobę przed zaplanowaną transmisją.

 

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla wszystkich kobiet.

Na zajęcia warto ubrać się w trykotową, obcisłą bluzkę lub krótki top, spodnie niekrępujące ruchów okolicy talii i bioder. Na biodrach przewiązujemy chustę. Tańczymy w skarpetach lub miękkim obuwiu typu baletki. 

bez limitu