Taniec brzucha – średni – on-line

Taniec brzucha – średni – on-line

60

Minut

Poziom Średnio zaawansowany
Limit miejsc
14
Trenerzy

Belly dance to jeden z najstarszych kobiecych stylów tanecznych. Pochodzi z krajów arabskich, z Bliskiego Wschodu i jest bardzo osadzony właśnie w tej kulturze – zarówno pod względem filozofii, idei, ekspresji, jak i ruchów czy strojów. Opiera się przede wszystkim na izolacjach, czyli niezależnych ruchach różnych części ciała. Taniec ten pozwala subtelnie wyrażać całą gamę emocji dzięki swojemu różnorodnemu i dynamicznemu charakterowi. Uwalnia kobiece ciała od krępujących je kulturowych ograniczeń, dodaje kokieterii i jest bardzo efektowny. Rozwija też duchowość dzięki swobodnemu przepływowi energii, pomaga osiągnąć stan harmonii, daje poczucie bezpieczeństwa we własnym ciele i zwiększa poczucie własnej wartości.

Taniec brzucha – średni – online

Zapisz się

Zajęcia prowadzone są w postaci transmisji on line w grupie facebook

Tematyka zajęć: SHIMMY, LAYERING, IZOLACJE. Wędrujemy przez różne style i w ich rytm poruszamy poszczególnymi częściami ciała, ucząc się lepszej separacji, panowania nad ruchem rąk, bioder, poszerzając zakres kroków.

Przygotuj niewielki kawałek podłogi i roztańcz swoje ciało.
Każda transmisja pozostaje w grupie na Facebooku przez 5 dni, dzięki czemu możesz skorzystać z niej w dowolnym czasie i wielokrotnie.

Członkami grupy są osoby, które opłaciły bieżącą lekcję lub karnet 4 zajęciowy.

Jak zostać członkiem grupy fb IZOLACJE / SHIMMY?

  1. Dokonaj płatności na nasz rachunek bankowy 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921
  2. Prześlij potwierdzenie na lapasion@lapasion.pl i podaj nazwę grupy
  3. Wyślij prośbę o dołączenie do grupy najpóźniej na dobę przed zaplanowaną transmisją.
  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Aby zapisać się na ten rodzaj zajęć wymagane jest co najmniej roczne doświadczenie w belly dance i znajomość podstawowych figur tańca orientalnego, jak shimmy, camele, kółeczka.

Na zajęcia warto ubrać się w trykotową, obcisłą bluzkę lub krótki top, spodnie niekrępujące ruchów okolicy talii i bioder. Na biodrach przewiązujemy chustę. Tańczymy w skarpetach lub miękkim obuwiu typu baletki. 

bez limitu