Taniec brzucha wyższy początkujący Wt17:20

Taniec brzucha wyższy początkujący Wt17:20

60

Minut

Poziom Wyższy początkujący
Limit miejsc
8
Trenerzy

Belly dance to jeden z najstarszych kobiecych stylów tanecznych. Pochodzi z krajów arabskich, z Bliskiego Wschodu i jest bardzo osadzony właśnie w tej kulturze – zarówno pod względem filozofii, idei, ekspresji, jak i ruchów czy strojów. Opiera się przede wszystkim na izolacjach, czyli niezależnych ruchach różnych części ciała. Taniec ten pozwala subtelnie wyrażać całą gamę emocji dzięki swojemu różnorodnemu i dynamicznemu charakterowi. Uwalnia kobiece ciała od krępujących je kulturowych ograniczeń, dodaje kokieterii i jest bardzo efektowny. Rozwija też duchowość dzięki swobodnemu przepływowi energii, pomaga osiągnąć stan harmonii, daje poczucie bezpieczeństwa we własnym ciele i zwiększa poczucie własnej wartości.

Taniec brzucha poziom wyższy początkujący

Zapisz się

Taniec brzucha fantastycznie wpływa na pracę kręgosłupa, uelastycznia stawy, poszerza zakres    ruchu, poprawia krążenie, ma działanie antystresowe, polecany jest również kobietom w ciąży.
Na poziom wyższy początkujący zapraszamy panie, które mają za sobą już pewne doświadczenie w tańcu brzucha albo tańczyły jakiś  czas temu i pragną odświeżyć podstawowe umiejętności.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla wszystkich kobiet.

Na zajęcia warto ubrać się w trykotową, obcisłą bluzkę lub krótki top, spodnie niekrępujące ruchów okolicy talii i bioder. Na biodrach przewiązujemy chustę. Tańczymy w skarpetach lub miękkim obuwiu typu baletki.

14 osób