Taniec współczesny OPEN PT18:30

Taniec współczesny OPEN PT18:30

60

Minut

Poziom Średnio zaawansowany
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec współczesny to bardzo niezwykły styl. Ma niemal sto lat, więc charakterystyczny dla niego brak zasad stał się już właściwie jego zasadniczą cechą. Tu najbardziej liczą się emocje, opowiadanie ruchem historii. Jest bardzo różnorodny, swobodny, a tancerz dysponuje nieograniczoną wolnością w kreowaniu ruchu – może korzystać z technik klasycznych, jazzu, akrobatyki. Taniec współczesny jest zmienny – raz liryczny, raz mocny i stanowczy, jest ciągłą walką z grawitacją, ale i każe z nią współpracować, wprowadzając mnóstwo elementów tańca nisko, na podłodze, niemal w jej objęciach. Ten styl to przygoda – wejście w bajkę ruchu sprzężonego z silnymi emocjami.

Taniec współczesny poziom OPEN 

Na poziomie OPEN korzystamy z już wypracowanego zasobu figur i ruchów. Na tych zajęciach skupiamy się na własnej interpretacji ruchu, jego przepływie i energii, budujemy świadomość ciała, poszukujemy własnych środkach wyrazu i wzmacniamy ich siłę. Osoby mniej zaawansowane mogą liczyć na indywidualną uwagę w celu rozwinięciu podstaw, osoby z większym doświadczeniem będą miały zagwarantowane wyższe wyzwania.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla osób o różnym stażu zaawansowania w tańcu  współczesnym, jazzowym lub balecie.

Dres lub spodnie bawełniane, przewiewna trykotowa koszulka, na nogach skarpety, baletki, jazzówki lub obuwie typu sneakers.

12 osób