Taniec współczesny początkujący

Taniec współczesny początkujący

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec współczesny to bardzo niezwykły styl. Ma niemal sto lat, więc charakterystyczny dla niego brak zasad stał się już właściwie jego zasadniczą cechą. Tu najbardziej liczą się emocje, opowiadanie ruchem historii. Jest bardzo różnorodny, swobodny, a tancerz dysponuje nieograniczoną wolnością w kreowaniu ruchu – może korzystać z technik klasycznych, jazzu, akrobatyki. Taniec współczesny jest zmienny – raz liryczny, raz mocny i stanowczy, jest ciągłą walką z grawitacją, ale i każe z nią współpracować, wprowadzając mnóstwo elementów tańca nisko, na podłodze, niemal w jej objęciach. Ten styl to przygoda – wejście w bajkę ruchu sprzężonego z silnymi emocjami.

 

Taniec współczesny poziom początkujący 

Zapisz się

Na zajęciach dla początkujących krok po kroku zaznajamiamy się z tą bogatą w środki wyrazu techniką taneczną. Poznajemy możliwości swojego ciała. Uczymy się na podstawie dostosowanej do możliwości grupy choreografii, która pozwala oddać radość z tańca i uczy pokazywania emocji poprzez ruch.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Zajęcia dla wszystkich.

Dres lub spodnie bawełniane, przewiewna trykotowa koszulka, na nogach skarpety, baletki, jazzówki lub obuwie typu sneakers.

12 osób