Taniec współczesny początkujący Śr20:30

Taniec współczesny początkujący Śr20:30

60

Minut

Poziom Wyższy początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec współczesny to bardzo niezwykły styl. Ma niemal sto lat, więc charakterystyczny dla niego brak zasad stał się już właściwie jego zasadniczą cechą. Tu najbardziej liczą się emocje, opowiadanie ruchem historii. Jest bardzo różnorodny, swobodny, a tancerz dysponuje nieograniczoną wolnością w kreowaniu ruchu – może korzystać z technik klasycznych, jazzu, akrobatyki. Taniec współczesny jest zmienny – raz liryczny, raz mocny i stanowczy, jest ciągłą walką z grawitacją, ale i każe z nią współpracować, wprowadzając mnóstwo elementów tańca nisko, na podłodze, niemal w jej objęciach. Ten styl to przygoda – wejście w bajkę ruchu sprzężonego z silnymi emocjami.

Taniec współczesny poziom początkujący

Zapisz się

Na zajęciach dla początkujących krok po kroku zaznajamiamy się z tą bogatą w środki wyrazu techniką taneczną. Poznajemy możliwości swojego ciała. Uczymy się na podstawie dostosowanej do możliwości grupy choreografii, która pozwala oddać radość z tańca i uczy pokazywania emocji poprzez ruch.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla osób początkujących,  bez doświadczenia w tańcu współczesnym.

Dres lub spodnie bawełniane, przewiewna trykotowa koszulka, na nogach skarpety, baletki, jazzówki lub obuwie typu sneakers.

12 osób