Taniec współczesny początkujący Wt20:30 do 26.09.2023
  • Strona główna
  • Grupy
  • Taniec współczesny początkujący Wt20:30 do 26.09.2023

Taniec współczesny początkujący Wt20:30 do 26.09.2023

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec współczesny to bardzo niezwykły styl. Ma niemal sto lat, więc charakterystyczny dla niego brak zasad stał się już właściwie jego zasadniczą cechą. Tu najbardziej liczą się emocje, opowiadanie ruchem historii. Jest bardzo różnorodny, swobodny, a tancerz dysponuje nieograniczoną wolnością w kreowaniu ruchu – może korzystać z technik klasycznych, jazzu, akrobatyki. Taniec współczesny jest zmienny – raz liryczny, raz mocny i stanowczy, jest ciągłą walką z grawitacją, ale i każe z nią współpracować, wprowadzając mnóstwo elementów tańca nisko, na podłodze, niemal w jej objęciach. Ten styl to przygoda – wejście w bajkę ruchu sprzężonego z silnymi emocjami.

Taniec współczesny poziom  początkujący

Zapisz się

Na zajęciach  początkującego nie musisz mieć wypracowanych żadnych elementów tańca. Z uważnością poznajemy nowe możliwości ruchowe. Korzystając z coraz płynniejszego przepływu ruchu i energii budujemy większą świadomość ciała. Finalnie służy to poszukiwaniu własnego stylu wyrazu, nawiązywaniu emocjonalnej relacji z muzyką.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla osób, kobiet i mężczyz bez doświadeczenia tanecznego.

Dres lub spodnie bawełniane, przewiewna trykotowa koszulka, na nogach skarpety, baletki, jazzówki lub obuwie typu sneakers.

12 osób