Taniec współczesny średni PT19:45

Taniec współczesny średni PT19:45

60

Minut

Poziom Średnio zaawansowany
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec współczesny to bardzo niezwykły styl. Ma niemal sto lat, więc charakterystyczny dla niego brak zasad stał się już właściwie jego zasadniczą cechą. Tu najbardziej liczą się emocje, opowiadanie ruchem historii. Jest bardzo różnorodny, swobodny, a tancerz dysponuje nieograniczoną wolnością w kreowaniu ruchu – może korzystać z technik klasycznych, jazzu, akrobatyki. Taniec współczesny jest zmienny – raz liryczny, raz mocny i stanowczy, jest ciągłą walką z grawitacją, ale i każe z nią współpracować, wprowadzając mnóstwo elementów tańca nisko, na podłodze, niemal w jej objęciach. Ten styl to przygoda – wejście w bajkę ruchu sprzężonego z silnymi emocjami.

Taniec współczesny poziom średni 

Zapisz się

Na poziomie średnim korzystamy z już wypracowanego zasobu figur i ruchów. Na tych zajęciach skupiamy się na własnej interpretacji choreografii, na przepływie ruchu i energii, budujemy świadomość ciała, poszukujemy własnych środkach wyrazu i wzmacniamy ich siłę.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Dla osób tańczących minimum 2 lata taniec współczesny, jazzowy lub balet.

Dres lub spodnie bawełniane, przewiewna trykotowa koszulka, na nogach skarpety, baletki, jazzówki lub obuwie typu sneakers.

12 osób