Tribal Fusion średni Śr17:15

Tribal Fusion średni Śr17:15

60

Minut

Poziom Średnio zaawansowany
Limit miejsc
14
Trenerzy

Bardzo kobiecy styl tańca bazujący na kilku ekspresyjnych technikach – tańcu brzucha, flamenco, tańcu orientalnym, indyjskim, a nawet elementach tańca współczesnego. To taniec magiczny, przywodzący na myśl opowieści 1001 nocy, ale bywa też mroczny, niepokojący i szalenie pociągający erotycznie, a niekiedy ekspresyjnie oddaje smutek, cierpienie, tęsknotę. Technicznie Tribal Fusion opiera się na doprowadzonych do perfekcji technikach izolacji połączonych z miękkością ruchu oraz wyrazistymi akcentami. Technika ta poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie i rozciągnięcie ciała. Szczególną uwagę zwracają fantazyjne stroje pełne ozdób, wisiorków, falban, które dodatkowo wprowadzane są w ruch przy każdym ruchu tancerki. Tańcowi towarzyszy nowoczesna, etniczna, a nawet industrialna muzyka. 

Tribal Fusion poziom średni

Na tych zajęciach rozwijamy swój warsztat taneczny, poznając nowe figury, wzbogacają je o kolejny elementy tańców etnicznych oraz doskonalimy izolacje poszczególnych części ciała. Wspólnie uczymy się choreografii, w której każda z nas może wyrazić siebie przez pryzmat własnych doznań i emocji.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Poziom średni dla osób tańczących Tribal Fusion lub taniec brzucha przez minimum 1 rok.

 Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób