Tribal Fusion z wachlarzami bojowymi CZ18:20 OPEN

Tribal Fusion z wachlarzami bojowymi CZ18:20 OPEN

60

Minut

Poziom Wyższy początkujący
Limit miejsc
14
Trenerzy

Bardzo kobiecy styl tańca bazujący na kilku ekspresyjnych technikach – tańcu brzucha, flamenco, tańcu orientalnym, indyjskim, a nawet elementach tańca współczesnego. To taniec magiczny, przywodzący na myśl opowieści 1001 nocy, ale bywa też mroczny, niepokojący i szalenie pociągający erotycznie, a niekiedy ekspresyjnie oddaje smutek, cierpienie, tęsknotę. Technicznie Tribal Fusion opiera się na doprowadzonych do perfekcji technikach izolacji połączonych z miękkością ruchu oraz wyrazistymi akcentami. Technika ta poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie i rozciągnięcie ciała. Szczególną uwagę zwracają fantazyjne stroje pełne ozdób, wisiorków, falban, które dodatkowo wprowadzane są w ruch przy każdym ruchu tancerki. Tańcowi towarzyszy nowoczesna, etniczna, a nawet industrialna muzyka. 

Tribal Fusion z wachlarzami bojowymi poziom OPEN

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Poziom OPEN dla osób z doświadczeniem w tribal fusion na poziomie wyższy początkujący oraz średni.

We wrześniu grupa będzie ćwiczyła jeszcze bez wachlarzy.

od października niezbędne będzie posiadanie wachlarzy bojowych,  które będą zamawiane przez instruktorkę. Prosimy o zgłaszanie chęci dołączenia do zamówienia. 

Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób