Tribal Fusion zaawansowany PN16:10

Tribal Fusion zaawansowany PN16:10

60

Minut

Poziom Zaawansowany
Limit miejsc
14
Trenerzy

Bardzo kobiecy styl tańca bazujący na kilku ekspresyjnych technikach – tańcu brzucha, flamenco, tańcu orientalnym, indyjskim, a nawet elementach tańca współczesnego. To taniec magiczny, przywodzący na myśl opowieści 1001 nocy, ale bywa też mroczny, niepokojący i szalenie pociągający erotycznie, a niekiedy ekspresyjnie oddaje smutek, cierpienie, tęsknotę. Technicznie Tribal Fusion opiera się na doprowadzonych do perfekcji technikach izolacji połączonych z miękkością ruchu oraz wyrazistymi akcentami. Technika ta poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie i rozciągnięcie ciała. Szczególną uwagę zwracają fantazyjne stroje pełne ozdób, wisiorków, falban, które dodatkowo wprowadzane są w ruch przy każdym ruchu tancerki. Tańcowi towarzyszy nowoczesna, etniczna, a nawet industrialna muzyka. 

Tribal Fusion poziom zaawansowany

Poziom dla osób, które świadomie i z zaangażowaniem rozwijają swoje umiejętności tribal fusion. Celem jest nie tylko doskonalenie warsztatu ale również wyrafinowany wizualny efekt. Tancerki uczestniczące w lekcjach zachęcane są  do prezentowania swoich umiejętności na scenie, tak w grupie jak solo.  Jak zawsze wyrażając siebie przez pryzmat własnych doznań i emocji.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Poziom zaawansowany dla osób tańczących Tribal Fusion  przez minimum 3 lata.

 Baletki lub grube skarpetki, spodnie lub spódnica pozwalające się opuścić na biodra, chusta na biodra i koszulka odsłaniająca kawałek brzucha.

14 osób