Aktualności
  • Strona główna
09
maj
2022

INTENSYWNY warsztat FLAMENCO – sobota, 28 maja 2022

Autor: Beata Jasnoch 0

taniec:  MAGDA JĘDRZEJEWSKA
gitara:  PIOTR PIÓRKOWSKI

11:00-12:00 – technika kardio (wycisk stepowy + marcajes na 12)

12:15-13:45 – bulerias z gitarą i śpiewem na żywo

Technika kardio – Nieźle się spocimy! W pierwszej połowie zajęć porządnie rozgrzejemy nogi, zrobimy krótsze i dłuższe sekwencje stepowe skupiając się na ćwiczeniu siły mięśni, wytrzymałości, prędkości oraz precyzji. W drugiej części rozruszamy i wymęczymy resztę ciała – na bazie sekwencji marcajes w kompasie dwunastkowym. Założeniem jest być w ciągłym ruchu 🙂

poziom min. 2/3 lata tańca (znajomość compasu na 12)

 

Bulerias – Nauczymy się nowego materiału por bulerias i obtańczymy go na tysiąc sposobów do wspaniałego akompaniamentu gitary Piotrka Piórkowskiego. Pod koniec zrobimy fiestę tak, by chętni będą mieli okazję wyskoczyć na solówki, a mniej chętni przećwiczyć się w palmas i jaleo 🙂

poziom min. 2/3 lata tańca

MAGDALENA JĘDRZEJEWSKA
Magda jest osobą energiczną,  o wesołym usposobieniu, więc nic dziwnego, że jej ulubione style flamenco to por fiesta – pełne zabawy, stepu i rytmu. Posiada wyższe wykształcenie muzyczne i pedagogiczne na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Naukę Flamenco rozpoczęła w 2013 r pod okiem maestry Beaty Jasnoch.

Nie ustaje w doskonaleniu swoich umiejętności – regularnie uczęszcza na warsztaty tańca flamenco u mistrzów tej sztuki w Polsce i Hiszpanii, w tym u tak znamienitych tancerzy, jak: Małgorzata Wołyńczyk, Marta Dębska, Mateo Gallito, Florencia O’Ryan, Manuel Betanzos, Angela Atienza, La Lupi, Ramon Martinez, David Perez, Fefa Gomez. Brała udział również w rozmaitych warsztatach z zakresu tańca dawnego. Ale to nie wszystko – Magda także z pasją uczy się śpiewu flamenco oraz gry na cajonie. Dużo radości w jej życie wnoszą występy na tablao flamenco w Gdańsku i Warszawie oraz organizacja cyklu koncertów hiszpańskich łączących muzykę dawną z tańcem flamenco. Prywatne zainteresowania tancerki to kosmos, filozofia oraz muzyka dawna i gra na klawesynie.

Jako instruktorka spełnia się od 2017 roku.

PIOTR PIÓRKOWSKI
Gitarzysta i tancerz flamenco. Drzemiąca w nim od kilku  lat pasja do sztuki i kultury flamenco, sprawia, że równolegle rozwija swoje umiejętności instrumentalne oraz taneczne. Doświadczenie w obu dziedzinach pozwala lepiej zrozumieć język ich wzajemnego  wpływu, poprawia komunikację na linii gitarzysta-tancerz.
Warsztat flamenco doskonali pod okiem największych mistrzów tego gatunku, zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii.

Akompaniament jego gitary jest powszechnie ceniony przez uczestników zajęć tanecznych w trójmiejskich szkołach tańca flamenco, z którymi regularnie współpracuje.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja

Cena promocyjna do 18 maja 2022
TECHNIKA KARDIO  (1h)                                             35 zł
BULERIA
z akompaniamentem gitary (1h i 30 min)     70 zł
DWIE GRUPY
(2,5h)                                                      85 zł

 

Cena od 19 maja 2022
TECHNIKA KARDIO  (1h)                                            42 zł
BULERIA
z akompaniamentem gitary (1h i 30 min)   84 zł
DWIE GRUPY
(2,5h)                                                    105 zł    

  

WARUNKI PŁATNOŚCI
Cena promocyjna obowiązuje do 18 maja 2022

Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy
Deltako Henryk Jasnoch,
PKO BP  30 1440 1387 0000 0000 1536 1107
albo gotówką w recepcji poniedziałek – czwartek  g. 17:00-20:00

  • O udziale w warsztatach obowiązuje kolejność wpłat.
  • Przy zapisie na warsztat prosimy o przesłanie na adres lapasion@lapasion.pl danych kontaktowych: imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy. Osobom, które nie dostarczą powyższych informacji nie będzie przysługiwało prawo do zwrotu wpłaty w przypadku zmian organizacyjnych związanych z warsztatem.
  • W przypadku rezygnacji z warsztatu przez uczestnika, od  dnia następnego po dacie promocji  dokonane wpłaty nie podlegają zwrotowi

ROZKŁAD ZAJĘĆ
Sobotaa, 28 maja 2022

11:00-12:00 – technika kardio (wycisk stepowy + marcajes na 12)

12:15-13:45 – bulerias z gitarą i śpiewem na żywo

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.