Aktualności
  • Strona główna
21
Styczeń
2021

TANIEC INDYJSKI / HINDUSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Autor: admin 0

Nowe kursy tańca indyjskiego (hinduskiego). To cała grupa tańców rytualnych wywodzących się z Indii. Każdy z nich jest unikatowy i składa się na niego odrębny, charakterystyczny dla niego zestaw gestów, ruchów i figur. W Indiach istnieją szkoły tego rytualnego tańca i uważa się, że został on stworzony przez boga – Shivę.

Bollywood poziom początkujący
Zajęcia rozpoczynają się energiczną rozgrzewką w stylu Bhangra. Stopniowo poznajemy charakterystyczne elementy techniki, ćwiczymy koordynację, izolację ciała i przechodzimy do choreografii na podstawie kawałków z popularnego indyjskiego kina Bollywood. Świetny sposób na ruchowe wyładowanie się i wyrzucenie z siebie emocji wraz z bohaterami dramatycznych Bollywoodzkich historii. Zalecany ubiór: strój nie ograniczający ruchów


Kathak od podstaw

Kathak to taniec klasyczny z północnych Indii, pełen dynamicznych obrotów, dramatycznych akcentów i póz z subtelnym zastosowaniem nadgarstków i spojrzenia. Na tych zajęciach przerabiamy go od podstaw, począwszy od techniki tupania i postawy, przez ruchy rąk i obroty aż po układy.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja
  • Zasady sanitarne

Ceny poszczególnych zajęć, ustalone według oficjalnego cennika LaPasion.

Honorujemy kartyMultisport Plus (dopłata 5 zł) orazFit Profit

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się w aktualnym planie zajęciowym Studia.

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.

 

W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 12 uczestników + prowadzący + organizator Studia Tańca La Pasion.

W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 12 uczestników + prowadząca + organizator Studia Tańca La Pasion.
 
Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi istnieje konieczność zakrywania nosa i ust w studiu tańca, również na sali tanecznej, a także zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych tańczących.
 

Zapoznaj się z pozostałymi regulaminami.