Aktualności
  • Strona główna
27
Maj
2021

TANIEC WSPÓŁCZESNY i BALET – MIKHAIL KARNAUKHOV

Autor: Beata Jasnoch 0

Warsztat weekendowy 19-20 czerwca 2021 (sobota – niedziela)

Taniec współczesny 

Balet

TANIEC WSPÓŁCZESNY
Chociaż oparty na idei baletu,  pozbawiony jest jego sztywnych zasad, np. ograniczeń  co do ustawienia ciała. Tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu poprzez wykorzystanie ciężaru ciała, grawitacji, współpracę z oddechem. Ta luźna forma tańca stawia w szczególności na pokazanie emocji tancerza,  opowiadającego swoim ciałem własne przeżycia, doświadczenia i aktualny stan przeżywania. Mikhail kładzie duży nacisk na improwizację, której istotą jest skupienie na bieżącej chwili i podążanie za wewnętrznym impulsem lub za sygnałami płynącymi z otoczenia np. za muzyką. Takie zajęcia  są okazją do twórczych poszukiwań i do odnajdowania własnego, spójnego z temperamentem, wypływającego z doświadczenia sposobu wyrażania emocji
W czasie zajęć Mikhail będzie pracował wg kilku metod aby przybliżyć ideę improwizowania. Korzystając z różnych sposobów podejścia do pracy z ciałem,  finalnie przejdzie do procesu tworzenia krótkiej choreografii opartej o wcześniej poznane metody.

Poziom zaawansowania: minimum 1 rok tańca w jednej z technik: taniec współczesny, jazz, modern  albo balet

BALET

Zajęcia prowadzone wg własnej metody Mikhaila , której celem jest połączenie komponentu technicznego i tanecznego. Dowiemy się jakie znaczenie ma każdy ruch przy drążku, jakie znaczenie ma muzyka i co wnoszą do tańca Twoje emocje? Za pośrednictwem baletu klasycznego postaramy się poczuć głębokie połączenie między muzyką a naszym ciałem. Będziemy rozwijać ciało i umysł

Poziom zaawansowania: minimum 1 rok tańca w jednej z technik: balet, taniec współczesny, jazz, modern

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja
  • Zasady sanitarne

jedna grupa (4,5 h)     144 zł

dwie grupy (9 h)          260 zł

 

Cena promocyjna do  10 czerwca 2021

jedna grupa (4,5 h)     120 

dwie grupy (9 h)         215 zł  

 

Aby zachować prawo do ceny promocyjnej należy dokonać wpłaty do 10 czerwca 2021

 

Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Studia Tańca La Pasion, SANTANDER BANK POLSKA SA, 77 1090 1098 0000 0001 0077 6921 albo gotówką w recepcji od poniedziałku do czwartku w g. 17:00-20:30

  • O udziale w warsztatach obowiązuje kolejność dokonanych wpłat.
  • Przy zapisie na warsztat prosimy o przesłanie na adres lapasion@lapasion.pl danych kontaktowych: imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy. Osobom, które nie dostarczą powyższych informacji nie będzie przysługiwało prawo do zwrotu wpłaty w przypadku zmian organizacyjnych związanych z warsztatem.
  • W przypadku rezygnacji z warsztatu przez uczestnika, od dnia 11 czerwcaca 2021 dokonane wpłaty nie podlegają zwrotowi

Sobota, 19.06.2021

Współczesny  (1,5h)                 10:30 – 12:00

Balet              (1,5h)                  12:15 – 13:45

Niedziela, 28.03.2021

Współczesny  (2 h)                 10:30 – 12:30

Balet              (2 h)                    12:45 – 14:45

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.

 

W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 12 uczestników + prowadzący + organizator Studia Tańca La Pasion.

Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi istnieje konieczność zakrywania nosa i ust w studiu tańca, również na sali tanecznej, a także zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych tańczących.
 

Zapoznaj się z pozostałymi regulaminami.