Balet zaawansowany PN 19:50

Balet zaawansowany PN 19:50

60

Minut

Poziom Profesjonalny
Limit miejsc
12
Trenerzy

Taniec klasyczny to oczywiście balet. Jest bazą dla wielu innych tańców, np. dla tańca jazzowego czy współczesnego, ale nie tylko. Wywodzi się z renesansowych tańców dworskich, stąd nazywany jest stylem elitarnym, królewskim. Taniec ten wymaga od tancerza perfekcji – ruchów i zespolenia z muzyką. Wymaga wielkiej pracy, ale odwdzięcza się niepowtarzalnym pięknem i wdziękiem. Nauka tańca klasycznego przynosi komplementarny trening wszystkich partii mięśni, koordynację ruchów, rozciągnięcie. Efektem tego jest wielka gracja ruchów, radość, świadomość tworzenia i uczestniczenia w klasycznym pięknie.

Balet zaawansowany WT17:00

Zapisz się

Nagrodą dla wytrwałych adeptów baletu jest współtworzenie piękna w czystej formie tańca klasycznego. Na zajęciach pracujemy oczywiście niezmiennie nad techniką, ale mamy też czas, by naszemu tańcowi dodać finezji, ulotności i lekkości, mamy szansę poczuć wysublimowaną przyjemność zespolenia w tańcu z muzyką w dopracowanych do perfekcji układzie tanecznym.

  • Wymagania
  • Strój
  • Wielkość grupy

Wymagane jest minimum 4-letnie doświadczenie w tańcu klasycznym.

Wygodny, dopasowany strój sportowy (np. getry, obcisłe bawełniane spodnie), przewiewna koszulka, na nogach baletki lub skarpetki. 

12 osób