Aktualności
  • Strona główna
20
maj
2024

Stretching – poziom open

Autor: Beata Jasnoch 0

Mikhail stworzył własny program Stretchingu dla tancerek i tancerzy, który stopniowo ewoluował i został dostosowany również do potrzeb osób nie związanych z tańcem. Celem programu jest utrata masy ciała, rozciągnięcie, zbudowanie siły mięśni oraz wytrzymałości, rozładowanie emocji

Ta forma rekreacji ruchowej doskonale poprawia ogólną kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływa na rozruszanie i ukrwienie układu motorycznego. Uczy też zachowywania równomiernego oddechu. Stretching jest również  powszechną formę rehabilitacji.
Na zajęcia zapraszamy tancerki i tancerzy różnych technik tańca  a także inne osoby, które pragną poprawić swoją kondycję. Wzmocnienie ciała i poprawa sylwetki są kluczowe dla jakości i precyzji tańca.

Z uwagi na to,  że nie są to zajęcia stricte taneczne nie można opłacać ich korzystając z kart sportowych. Prosimy o opłacanie pojedynczych wejść lub, co jest znacznie baredziej korzystne, wykupienie karnetów miesięcznych.

Zapisy: lapasion@lapasion.pl,
+48 501 503 135

Stretching – poziom open – sprawdź nasz plan zajęć  

Strój: Na zajęcia warto ubrać się w trykotową koszulkę, getry lub  spodnie niekrępujące ruchów okolicy talii i bioder.  Ćwiczymy boso. Można ewentualnie przynieść matę.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja

Ceny poszczególnych zajęć, ustalone według cennika LaPasion.

Honorujemy karty Multisport Plus (dopłata 5 zł), Multisport Student (dopłata 5 zł) Fit Profit oraz PZU Sport

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się w aktualnym planie zajęciowym Studia.

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.