Aktualności
  • Strona główna
20
maj
2024

TANIEC BRZUCHA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Autor: Beata Jasnoch 0

Belly dance to jeden z najstarszych kobiecych stylów tanecznych.  Opiera się przede wszystkim na izolacjach, czyli niezależnych ruchach różnych części ciała. Taniec ten pozwala subtelnie wyrażać całą gamę emocji dzięki swojemu różnorodnemu i dynamicznemu charakterowi. Uwalnia kobiece ciała od krępujących je kulturowych ograniczeń, dodaje kokieterii i jest bardzo efektowny. Rozwija też duchowość dzięki swobodnemu przepływowi energii, pomaga osiągnąć stan harmonii, daje poczucie bezpieczeństwa we własnym ciele i zwiększa poczucie własnej wartości.

Na zajęciach  poziomu początkującego nie musisz mieć wypracowanych żadnych elementów tańca. Z uważnością poznajemy nowe możliwości ruchowe. Korzystając z coraz płynniejszego przepływu ruchu i energii budujemy większą świadomość ciała.

Zapisy: lapasion@lapasion.pl,
+48 501 503 135

TANIEC BRZUCHA – poziom początkujący – sprawdź nasz plan zajęć

Dla kogo?
Dla kobiet.  Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie taneczne

Jak się ubrać?
Tańczymy w  wygodnym obuwiu typu jazzówki, baletki, boso lub w skarpetkach. Strój zapewniający swobodę ruchów. Na biodrach można przewiązać chustę a zamiast bluzki założyć top odsłaniający brzuch ale nie jest to konieczne.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja

Ceny poszczególnych zajęć, ustalone według cennika LaPasion.

Honorujemy karty Multisport Plus (dopłata 5 zł), Multisport Student (dopłata 5 zł) Fit Profit oraz PZU Sport

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się w aktualnym planie zajęciowym Studia.

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.