Aktualności
  • Strona główna
20
maj
2024

Tribal Fusion dla początkujących

Autor: Beata Jasnoch 0

Tribal fusion bazuje na kilku ekspresyjnych technikach – tańcu brzucha, flamenco, tańcu orientalnym, indyjskim, a nawet elementach tańca współczesnego. To taniec magiczny, przywodzący na myśl opowieści 1001 nocy, ale bywa też mroczny, niepokojący i szalenie pociągający erotycznie, a niekiedy ekspresyjnie oddaje smutek, cierpienie, tęsknotę.  Technika ta poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie i rozciągnięcie ciała. Szczególną uwagę zwracają fantazyjne stroje. Tańcowi towarzyszy nowoczesna, etniczna, a nawet industrialna muzyka.

Na zajęciach dla początkujących uczymy się podstaw techniki Tribal Fusion – odkrywamy możliwości swojego ciała, uczymy się akceptacji swoich ciał, osadzamy w swojej kobiecości i uczymy wyrażać się przez taniec.

Roztańcz się z nami!

Postaw pierwsze kroki pod okiem Ani, wspaniałej tancerki i nauczycielki.

Kurs dla kobiet.

Zapisy: lapasion@lapasion.pl,
+48 501 503 135

Tribal Fusion dla początkujących – sprawdź nasz plan zajęć  

Strój: Na zajęcia warto ubrać się w trykotową, obcisłą bluzkę lub krótki top, spodnie niekrępujące ruchów okolicy talii i bioder.  Tańczymy w skarpetach lub miękkim obuwiu typu baletki.

  • Cennik
  • Harmonogram
  • Lokalizacja

Ceny poszczególnych zajęć, ustalone według cennika LaPasion.

Honorujemy karty Multisport Plus (dopłata 5 zł), Multisport Student (dopłata 5 zł) Fit Profit oraz PZU Sport

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się w aktualnym planie zajęciowym Studia.

STUDIO TAŃCA LA PASION,

GDANSK-ZASPA, ul. Pilotów 3 lok. 50

Studio mieści się na pierwszym piętrze pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej Młyniec. Wejście schodami znajdującymi się od strony kościoła św. Kazimierza, tuż obok restauracji Moja Gruzja.